۰
 
کد مطلب: 69575 |
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۹
تندیس جشنواره چهارمین جشنواره استانی فیلم کوتاه افلاکیان در میانه رونمایی شد
 
 
در آستانه برگزاری چهارمین جشنواره استانی فیلم کوتاه افلاکیان در شهرستان میانه از تندیس این جشنواره رو نمایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، مهدی عبدالهی دبیر چهارمین جشنواره استانی فیلم کوتاه افلاکیان در مراسم رونمایی از تندیس جشنواره افلاکیان، از استقبال خوب فیلمسازان استان آذربایجانشرقی از این جشنواره و به تبع آن، رسیدن آثار فاخر به دبیر خانه جشنواره خبر داد و افزود: هدف از برگزاری جشنواره افلاکیان بسترسازی برای معرفی ظرفیت‌ها و ارزش‌های انسانی و اخلاقی انقلاب و دفاع مقدس ، شناسایی و تقدیر از تولیدات فاخر سینمای کوتاه در موضوعات دفاع مقدس، انقلاب اسلامی، مدافعان حرم و ترویج نگاه مثبت و امیدوارانه در فیلمسازان، در پرداخت به موضوعات ملی است.

وی افزود : امیدواریم این حرکت ، با جریان سازی فرهنگی به تولید فرهنگ و هنر متعهد و متعالی در شهرستان میانه کمک کند.

دبیر جشنواره افلاکیان حرکت و نگاه جشنواره افلاکیان را بر جوشیده از نیازجامعه معاصر خواند و مقابله با هجمه های فرهنگی غرب را از اهداف جشنواره افلاکیان دانست.

مهدی عبدالهی افزود: بطور قطع، ارزش دهی به جشنواره های با محوریت دفاع مقدس مخصوصا در شهرستان میانه می تواند هم طلیعه ی فضایی تازه و مسیری نو در تاریخ فیلم شهرستان باشد و هم، نمایانگر ستیغ افتخار، شرف و حمیّت خانواده پرتلاش، صمیمی و با اصالت حوزه فیلمسازی در شهرستان میانه باشد.

 

یادآور می شود چهارمین جشنواره استانی فیلم کوتاه افلاکیان روزهای ۲۰ و ۲۱ بهمن ماه سال جاری به همت کانون بسیج هنرمندان میانه و انجمن فیلم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میانه برگزار خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب