۰
 
کد مطلب: 69426 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۲
مراسم گرامیداشت سردار غلامعلی قلی‌زاده در روستای گودرق میانه برگزار می شود
 
 
سردار غلامعلی قلی‌زاده فرزند آذربایجان که حین مبارزه با تروریستهای تکفیری در سوریه به شهادت رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا،دفاع از کیان اهل بیت(ع) و لبیک گویی به ندای مظلومان سرداران را به معرکه ی جنگ می کشاند و بازماندگان هشت سال دفاع مقدس را به آروزی دیرینه که همان “شهادت فی سبیل الله است” می رساند.

 

سردار شهید غلامعلی قلی زاده فرزند غیور آذربایجان، که از رزمندگان قدیمی هشت سال جنگ تحمیلی نیز بود با آغاز درگیری های سوریه برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) عازم این کشور شد و سرانجام حین مبارزه با تروریست های تکفیری به شهادت رسید.

 

شهید قلیزاده از اهالی روستای گوگدرق شهرستان میانه و ساکن تهران بود که در واوان اسلام شهر تشییع و تدفین شد.

 

بر این اساس شهید سردار قلیزاده هجدهمین شهید مدافع حریم آل الله است از دیار شهید پرور آذربایجان است که تا کنون در مصاف با جبهه ی کفر دعوت حق را لبیک گفته است.

 

مراسم گرامیداشت این شهید گرانقدر روز جمعه  ۱۷ دی ماه از ساعت ۱۰ الی ۱۲ در مسجد روستای گودرق بخش ترکمانچای میانه برگزار خواهد شد.

 

 

پیش از این شهیدان عبدالصمد امام پناه (۲۶ فروردین ۷۵) از تبریز، علی کنعانی (۱۳ اردیبهشت ۹۲) از مراغه،شهید محمود رضا بیضایی (۲۹ دی ۹۲) از تبریز، شهید محرم علیپور (۷ اردیبهشت ۹۳) و شهید عباس عبدالهی (۲۳ بهمن ۹۳) از مرند و شهید حامد جوانی ( ۵ تیر ۹۴ ) از تبریز، امین کریمی (۳۰ مهر ۹۴) از مراغه، مهدی علیدوست کلوانق (۲۸ مهر ۹۴) از بستان آباد، حجت اصغری (۱ آبان ۹۴) از شربیان، روح الله طالبی (۴ دی ۹۴) از مرند، وحید نومی گلزار (۲ آبان ۹۴) از تبریز، احمد عطایی فرکوش (۲۱ آبان ۹۴) از سراب، محمدرضا فخیمی (۲۸ آذر ۹۴) از تبریز، اسماعیل کریمی(۲۳ دی ۹۴) از هشترود، صادق عدالت اکبری ( ۴ اردیبهشت ۹۵) از تبریز، سید رضا مراثی از ملکان ( ۲۴ تیر ۹۵) و شهید ذاکر حیدری(۹ آبان ۹۵) به مقام شامخ شهادت در راه آرمان‌های اسلام نائل گردیده‌اند.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب