۳
 
کد مطلب: 67932 |
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۵
وقتی عده ای با احساسات مردم میانه بازی می کنند/ سریال تخریب فرمند ادامه دارد
 
 
در پی درگیری های لفظی میان فرمند نماینده مردم شهرستان میانه و شکری فرماندار این شهرستان در جلسه شورای برنامه ریزی، یکی از سایت های میانه اقدام به درج حواشی و جزئیات (فقط میانه ایها و ۱۸+ ها بخوانند) این جلسه کرده است که اگر آن مطلب را خوانده باشید می فهمید که نویسنده آن جز تخریب، هدف دیگری ندارد و مطلب کاملاً یک طرفه قضاوت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا به نقل از میانه نیوز، در این مطلب نویسنده چنین گفته است که فرمند ۱۰ دقیقه زودتر آمده بود و مشغول به جابه جایی صندلی فرماندار بود؛ در اینجا باید گفت که فرمند ۱۰ دقیقه زود نیامده بود بلکه ۲دقیقه قبل از شروع جلسه حاضر بود که فرماندار با تأخیر ۲۰ دقیقه ای در جلسه حاضر شد.

 

هر فرد عاقل و بالغی مطلب درج شده را بخواند می فهمد که منظور نویسنده چیست و به یک طرفه بودن آن پی می برد. در این مطلب اشاره شده است که جلسه با سعه صدر فرماندار آغاز شده و از فرمند خواسته شده که نظرات خود را در مورد موضوع جلسه بیان کند ولی فرمند گفته است که ـ چرا کف سالن اینقدر گرد و خاک دارد؟ـ چرا باتری ساعت را عوض نکرده اید که خاموش است؟ـ چرا بوی سیر از سالن می آید؟

 

فرمند این حرف ها را زده است و ما منکر آن نیستیم اما فرمند این سخنان را در اوایل جلسه نزده است لذا در اواخر جلسه سخن از مدیریت آمد که فرمند از ضعف مدیریتی شکری فرماندار میانه انتقاد کرد و گفت آقای فرماندار کف سالن را می بینی چرا انقدر گرد و خاک دارد؟ ساعت هم که باتری ندارد و این نمونه های بسیار کوچکی از مدیریت ضعیف فرماندار است.

 

مردم میانه بدانند که بوی سیری که می گویند در جلسه از سالن اجلاس فرمانداری می آمد، دروغ است چرا که سیر را آقای فرماندار میل کرده و به جلسه تشریف آورده بودند که بوی آن فرمند را که در نزدیک وی نشسته بود کلافه کرده است ولی حال برای اینکه در این میان فرماندار تخریب نشود، سیر خوردن او را به نام فرمند زده اند.

 

همچنین دلیل اعتراض فرمند به صندلی بزرگ و مجلل فرماندار این است که مگر همه افرادی که در این صندلی ها می نشینند مسئول نیستند؟ چرا باید صندلی فرماندار از همه بزرگ تر باشد لذا صندلی بزرگ تر مسئول را مغرورتر می کند چرا که جناب فرماندار بجای انجام امورات اجرایی آن ها را فرماندهی می کند و به این کار وی می گویند دیکتاتوری محض!

 

در اینجا واضح باید عرض کنیم: آقای نویسنده دلواپس، رسانه ابزاری نیست که از طریق آن احساسات مردم میانه را بازی دهید بازی های رسانه ای خود را کنار بگذارید و کمی واقع بین باشید اصلا مگر شما در جلسه حضور داشتید که اینگونه یک طرفه و دروغین اقدام به انتشار چنین مطلبی آن هم در سایتی که چنان مقبولیت خاصی در عموم ندارد کرده اید.

 

فایل های صوتی موجود ثابت می کند که نویسنده این مطلب (فقط میانه ایها و ۱۸+ ها بخوانند) کاملا مطلب را غلط و علیه فرمند نوشته است و برای اینکه برای عده ای سیاسیون خودش را نشان دهد اقدام به نشر چنین اکاذیبی کرده است ولی باید گفت جناب م.ن مردم میانه ۲۰ سال اجازه حکومت عده ای در این شهرستان را دادند ولی دیگر اجازه نمی دهند مافوق های شما روی صحنه بیایند و میانه را از این وضعیتی که دارد بدتر کنند.

 

در این جلسه که فرماندار و فرمند با هم در حال بحث بودند در این میان خرده فروش شهردار میانه احساساتی شده و خطاب به فرمند می گوید: “آقای نماینده شما همیشه می گویید فرماندار کار نمی کند ولی من هر وقت می آیم می بینم که ایشان کار می کنند این چه حرفی است که می زنید” حال در اینجا باید گفت که شهردار چه حد و مقامی دارد که میان سخنان نماینده مردم و نماینده دولت بپرد چرا که همه می دانند این اقدام شهردار کاملا اشتباه بوده و این را نشان می دهد که دست های پشت پرده ای در این شهرستان با هم خوب معامله می کنند.

 

در ضمن در مطلب (فقط میانه ایها و ۱۸+ ها بخوانند) نوشته شده است که شهردار این سخنان را گفت و جلسه را ترک کرد! آقای نویسنده که از تهران برای میانه مطلب میزنی و خود را قضاوت کننده خوبی گمان می کنی باید بگوییم زمانی شهردار این سخنان را زد که اواخر جلسه بود و حرف هایش را زد و رفت.

 

جناب نویسنده در مطلب نوشته ای که قهر نماینده با استان و مجلس (عدم حضور در کمیسیون تخصصی) چه عایدی برای میانه خواهد داشت؟ آیا استاندار دستور سریع و فوری به تمام زیرمجموعه خواهد داد که برای آشتی با نماینده میانه و آرام کردنش، اتوبان و فرودگاه را به میانه بیآورند؟ بگذار فقط جواب بند آخرت را بدهم؛ اگر انصاف و وجدان داشتی قضیه کمیسیون را از خود فرمند بپرس! شما که از سواد و چاپ هزاران کتاب در مورد میانه دم می زنید و انتظار دارید با چنین اکاذیبی به شهرت برسید و همه بگویند فلان کس عجب آدم بزرگی است نه اشتباه می کنید مردم از دور به سریال های تکراری شما می خندند! استاندار برای میانه فرودگاه نمی آورد چون وضعیت جغرافیایی میانه برای ساخت فرودگاه مناسب نمی باشد ولی هنوز امثال شما در انتخابات وعده فرودگاه را برای این مردم میداد که جمهوری اسلامی صلاحیتتان را رد کرد!

 

اگر واقعاً شما نام خود را انسانی با وجدان و فعال در عرصه فرهنگی گذاشته اید چرا با احساسات مردم بازی می کنید؟ چرا با مطالب دروغینتان به فردی که مردم میانه به وی به مدت ۴ سال رأی اعتماد دارند توهین می کنید؟ آیا رسانه ابزاری است که شما با آن منافع شخصیتان را دنبال کنید؟ ما نمی خواهیم با امثال شما توهین آمیز رفتار کنیم ولی اگر این روند ادامه داشته باشد قلم هایی در این سایت زده خواهد شد که ما نیز از انتشار آن زیادی خوشحال نخواهیم شد لذا هدف ما این است رسانه های شهرستان میانه با هم برای یک هدف و در راستای پیشرفت میانه قدم بردارند.

 

با نوشتن این مطلب هیچ قضاوتی نکرده و نمی کنیم چرا که هرچه در جلسه اتفاق افتاده را نوشته ایم و نه طرف فرمند هستیم و نه طرف فرماندار! رسانه خود ابزار و قدرتی مستقل است که باید واقعیت ها را انتشار دهد این را به یاد داشته باشیم یک فرد اهل قلم زمانی به دل می نشیند که مردمی باشد و در راه حق بنویسد نه اینکه از ابتدای راه قلمش را بفروشد و مردم را بازی دهد و یک روز علیه یک فرد بنویس و یک روز به نفع او.

 

مردم قضاوت کنند …

 

 

 

 

انتهای پیام/

 
 
 
 
 1. یک معلم گفت:

  سپاس بی نهایت از درج این مقاله وزین که واقعا خوب قضاوت کرده است. متاسفانه تعدادی تهران نشین که بعد از خداحافظی نماینده شان از میانه شروع به قلم فرسایی می کنند موجب پسرفت میانه شده اند ولی کور خواندند میانه ای آگاه است اگر ایشان عشق به میانه داشتند پس چرا به خاطر طمع مدیریت در مرکز این شهر را رها کردند ولی امثال من و ما در اینجا ماندیم تا شهرمان آباد شود همین آقا جوانان شهرستان را برای مهاجرت از شهر اغوا می کند چگونه می تواند دم از پیشرفت میانه بزند از این ایادی و دست نشاندگان خواهشمندیم از تهران برای شهرستان نسخه پیچی نکنند و میان مسئولان اختلاف نیندازند و ما را رها کنند.

 2. ناشناس گفت:

  باسلام وسپاس فراوان جهت متن مناسبتان
  ولی اینکه فرمودید موقعیت میانه طوری نیست که فرودگاه داشته باشد میخواستم عرض کنم این هم مثل اتوبان هست که از میانه گرفتن وگفتن مسیر کوهستانیست وما هم گفتیم شاید راست میگویند ولی رفتیم دیدیم برای سایر شهرها که موقعیت کوهستانیتر از میانه دارد چه اتوبانها که نزدند ولی به نظر میرسه جهت ساخت فرودگاه باید بیشتر بررسی بشه چون در مسیر میانه هشترود یا میانه سرچم پس از قافلانکوه ویا میانه به طرف کندوان میشه بررسی بیشتری جهت فرودگاه کرد قطعا شدنیست و غیرممکن غیر ممکن هست

 3. شهروند گفت:

  جای چنین بحثهایی در این رسانه خیلی وقته احساس میشد دیر شروع کردین ولی باید ادامه بدین دفاع از حق واجب است آگاهی دادن از آن واجب ترین.

نظر شما در مورد این مطلب