۰
 
رئیس اداره مدیریت بحران راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی:

به دنبال بارش سنگین برف ۱۱۵ روستای میانه در محاصره برف قرار گرفتند

کد مطلب: 67875 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۷
به دنبال بارش سنگین برف ۱۱۵ روستای میانه در محاصره برف قرار گرفتند
 
 
رئیس اداره مدیریت بحران راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی گفت: هم‌اکنون راه روستایی 741 روستا در استان مسدود است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، علی هوشیار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز  از مسدود شدن راه روستایی ۷۴۱ روستایی استان بر اثر بارش سنگین برف خبر داد و اظهار داشت:بیشترین روستاهایی که راه‌های آنها مسدود است شامل شهرستان‌های خداآفرین با ۱۲۰ روستا، کلیبر ۹۰ روستا و میانه ۱۱۵ روستا است.

 

وی میانگین ارتفاع برف در راه‌های استان را ۱۵ تا ۲۰ سانتی‌متر اعلام کرد و افزود: تمام راه‌های اصلی استان باز است و  تلاش می‌شود در اولین فرصت اقدام به بازگشایی مسیر روستاهای یاد شده کنیم.

 

رئیس اداره مدیریت بحران راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی بار دیگر تاکید کرد: تمام راه‌های اصلی و فرعی استان باز بوده و تردد در آنها با زنجیر چرخ و وسائل ایمنی ممکن است.

 

رییس اداره مدیریت بحران و پدافند غیرعامل اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی با بیان اینکه سامانه ۱۴۱ به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به هموطنان است، افزود: وضعیت جوی و ترافیک راه‌های استان، محدودیت‌های تردد، دریافت مسیر و مسافت بین شهرها، ارتباط با اپراتورهای مرکز و ارایه پیشنهادات و انتقادات خدماتی هستند که توسط این سامانه به هم‌وطنان ارایه خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب