۰
 
کد مطلب: 67509 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۱۹
«تدمر» در امنیت کامل است/مناطق اشغال شده اطراف شهر را به زودی از داعش پس می‌گیریم
 
 
«فواد خضور» سرتیپ ارتش سوریه که در داخل شهر تدمر حضور دارد،‌ ادعای برخی رسانه‌ها مبنی بر ورود تروریست‌های تکفیری داعش به داخل این شهر را بی‌اساس خواند.

به گزارش میانا به نقل از تسنیم، «فواد خضور» سرتیپ ارتش سوریه که در داخل شهر تدمر واقع در حومه حمص حضور دارد، تاکید کرد شهر تدمر در امنیت کامل به سر می‌برد.

این سرتیپ ارتش سوریه درباره آخرین وضعیت این شهر افزود: شهر تدمر در حال حاضر در کنترل کامل ارتش قرار دارد و هرگونه سخن دیگری دروغ است(برخی رسانه‌ها مدعی ورود داعشی‌ها به تدمر شده بودند)

وی تاکید کرد ما اکنون در مرکز شهر تدمر هستیم و در میدان اصلی آن قدم می‌زنیم، جنگنده‌های ارتش لحظاتی پیش یک ستون از خودروهای داعشی‌ها را در نزدیکی منطقه السخنه که از سمت الرقه آمده بودند، هدف قرار داده و به طور کامل منهدم کردند.

سرتیپ خضور اظهار داشت جنگنده‌ها در حال حاضر مواضع گروه تروریستی داعش را در شرق تدمر و شمال آن و نیز در ورودی وادی الذکاره در شمال غربی الطار بمباران می‌کنند.

وی تاکید کرد ورود تروریست‌های داعشی به شهر تدمر غیر ممکن است، همچنانکه مواضعی را که این گروه تروریستی اشغال کرده بود، به زودی طی ساعات آینده پس خواهیم گرفت.

اطلاعات وارده از رسیدن استحکامات جدید برای نیروهای ارتش به اطراف شهر تدمر و استقرار آن در محورهای نبرد در منطقه حکایت می‌کند، برخی رسانه‌ها مدعی ورود تروریست‌های داعشی به داخل شهر تدمر شده‌اند.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب