۰
 
کد مطلب: 66870 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۹
تک‌تیراندازان داعشی ۱۵ کودک موصلی را هنگام فرار کُشتند
 
 
تروریست‌های داعشی از وحشیانه‌ترین شیوه‌ها برای به قتل رساندن آن دسته از اهالی موصل که قصد فرار از این شهر دارند استفاده می‌کنند.

به گزارش میانا، تسنیم به نقل از السومریه نیوز، یک منبع امنیتی امروز پنجشنبه گفت که تک‌تیراندزان گروه تروریستی داعش، ۱۵ کودک را که به همراه خانواده‌های خود در حال فرار از موصل بودند، به قتل رساندند.

این منبع که خواست نامش فاش نشود گفت: تروریستهای داعشی از وحشیانه‌ترین شیوه‌ها برای به قتل رساندن آن دسته از اهالی موصل که قصد فرار دارند استفاده می‌کنند. تک‌تیراندازان داعش به سمت کودکان خانواده‌های موصلی تیراندازی می‌کنند و با بمب آنها را هدف قرار می‌دهند تا از این شهر فرار نکنند و یا اینکه آنها را به سپر انسانی برای خود تبدیل می‌کنند.

این منبع گفت که نیروهای امنیتی عراقی بعد از پیشروی و آزادسازی مناطق مختلف شهر موصل، خسارات جانی و مالی سنگینی به تروریستهای داعشی وارد ساخته‌اند.

حیدر العبادی نخست‌وزیر عراق، بامداد دوشنبه ۲۶ مهر از آغاز عملیات آزادسازی شهر موصل از چنگ گروه داعش خبر داد.

نیروهای عراقی اعم از نیروهای ارتش، پلیس فدرال و داوطلب مردمی و پیشمرگه از آغاز عملیات آزادسازی موصل تاکنون صدها کیلومترمربع و دهها روستا را از چنگ تروریستهای داعشی آزاد کردند و پیشروی آنها در تمام محورهای عملیاتی همچنان ادامه دارد.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب