۰
 
کد مطلب: 66155 |
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۰
کمپین تشکر از میزبانی عراقی‌ها راه افتاد+ تصاویر
 
 
همزمان با ایام مراسم اربعین حسینی،سایت کرب‌وبلا برای دومین سال پیاپی با راه‌اندازی کمپینی با نام قدردانی از میزبانان اربعین(ThanksArbaeenHosts#) از زائران خواست تا با انتشار عکس‌ها و دلنوشته‌های خود از مهمان‌نوازی مردم عراق در طول این ایام تشکر کنند.

به گزارش میانا به نقل از تسنیم، محمد ضیایی مسئول هماهنگی این کمپین گفت: مراسم اربعین یکی از منحصر به فردترین رویدادهای جهان است و مردم عراق با پذیرایی رایگان از مهمانانی که به کشورشان می‌روند، از آنان استقبال می‌کنند. چنین مراسمی در هیچ کجای دنیا با این وسعت برگزار نمی‌شود.

وی افزود: این مراسم در این چند سال اخیر بسیار با شکوه‌تر برگزار شده و تعداد زائرین بسیار زیاد بوده است. مسدود شدن راه‌ها، وضعیت شهر‌ها و بسیاری از انجام امور روزمره به شدت تحت تاثیر این مراسم بزرگ قرار گرفته است؛ با این حال مردم عراق از تمامی زائرین با روی خوش و آغوش باز استقبال می‌کنند. شایسته است که از این عمل آن‌ها قدردانی کنیم و این کمپین، در راستای همین هدف شکل گرفته است.

ضیایی افزود: این کمپین سال گذشته با استقبال فراوانی رو‌به‌رو شد و امیدواریم امسال نیز همزمان با ایام اربعین شاهد فراگیر شدن این کمپین و این حرکت در بین زائران باشیم. این کمپین در فضای اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی و موبایلی راه‌اندازی شده است و از همه دعوت می‌شود عکس‌ها و دل نوشته‌های خود را با هشتگ‌ کمپین (ThanksArbaeenHosts#) در فضای مجازی انتشار دهند و به این حرکت بپیوندند.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب