۰
 
کد مطلب: 65177 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۴
٢۶ کشته در حادثه واژگونی اتوبوس زائران اربعین + اسامی کشته‌ها
 
 
پزشكي قانوني تاكنون كشته شدن ٢٦ نفر از مسافران اتوبوس حامل زائران اربعين در اقليد را تأييد كرده است.

به گزارش میانا به نقل از باشگاه خبرنگاران، پزشکی قانونی از انتقال چهار فوتی و ۱۸ مصدوم حادثه واژگونی اتوبوس به شهرستان یاسوج خبر داد.

 

از بین مصدومین نیز یک نفر پس از انتقال به مراکز درمانی جان خود را از دست داد و تعداد فوتی های منتقل شده به پزشکی قانونی یاسوج به ۵ نفر رسید.

 

بر اساس همین گزارش، ۲۱ فوتی دیگر حادثه واژگونی اتوبوس حامل زائران که عازم کربلا بودند، توسط تیم اعزامی از پزشکی قانونی شیراز به اقلید در حال معاینه و تعیین هویت هستند که پس از شناسایی اسامی آنان منتشر خواهد شد.

 

ساعت ۲۰ شب گذشته یک دستگاه اتوبوس حامل زائران یزدی عازم به کربلا در جاده اقلید به یاسوج، ۷۰ کیلومتری یاسوج واژگون شد و در اثر این حادثه تا کنون ۲۶ نفر جان باخته‌اند.

 

غلامزاده مدیرکل پزشکی قانونی استان فارس اظهار داشت: اجسادی که به شهرستان یاسوج منتقل شده‌اند در حال ارجاع به پزشکی قانونی اقلید هستند و خانواده‌های متوفیان نیازی به مراجعه به شهرستان یاسوج ندارند.

 

وی در خصوص مصدومان واژگونی اتوبوس گفت: از ۲۱ مصدوم این حادثه ۱۷ نفر به یاسوج، یک نفر به اقلید، دو نفر به آباده و یک نفر هم به شیراز منتقل شده است.

 

به گفته غلامزاده، اکیپ مدیریت بحران پزشکی قانونی استان فارس به منطقه حادثه اعزام شده است و در حال احراز هویت متوفیان این حادثه است.

 

اسامی فوتی‌های منتقل شده به یاسوج به قرار زیر است:

 

ابوالفضل غلامی

 

روح الله باغشاهی

 

روح الله ایزدی

 

حسن حاجیزاده

 

ناشناس

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب