۰
 
کد مطلب: 64507 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۸
امیدواریم تا سال آینده خط یک متروی تبریز راه‌اندازی شود
 
 
عضو شورای شهر تبریز به تسریع در راه اندازی خط یک متروی تبریز تأکید کرد و گفت: پروژه متروی تبریز از جمله پروژه‌هایی است که تاکنون با همت شورا و شهرداری پیشرفت چشمگیری داشته و امیدواریم حداقل تا پایان عمر شورا خط یک این مترو راه اندازی شود.

به گزارش میانا به نقل از تسنیم، ایرج شهین باهر قبل از ظهر امروز در صحن علنی شورای شهر تبریز با اشاره به موضوع بودجه سال ۹۶ اظهار داشت: با توجه به نزدیکی انتخابات شورای پنجم و سرگرم شدن همکاران به بحث‌های تبلیغاتی، انتظار می‌رود بحث بودجه سال آینده تحت الشعاع این مسئله قرار نگرفته و این بودجه به خوبی تعیین و تصویب شود.

وی افزود: سال گذشته با توجه به اینکه موضوع انتخابات نیز مطرح نبود، به دلیل برخی فعالیت‌ها مجبور به رأی سرجمع شدیم که امیدواریم این مسئله در سال جاری تکرار نشده و با جلسات مشترک بین شورای شهر و شهرداری این بودجه بندی به نحواحسن صورت گیرد.

عضو شورای شهر تبریز با بیان اینکه با وجود محدودیت‌های درآمدی شهرداری، شورای چهارم عملکرد مطلوبی از خود به نمایش گذاشته است، ادامه داد: امیدواریم تا پایان شورای چهارم پروژه‌های نیمه تمام از جمله ساماندهی میدان آذربایجان، بلوار دوکمال، سالن همایش‌های بین المللی، اتوبان پاسداران، کف سازی بازار تبریز و سایر پروژه‌ها به زودی جمع بندی و به اتمام برسند.

وی همچنین به تسریع در راه اندازی خط یک متروی تبریز تأکید کرد و افزود: پروژه متروی تبریز از جمله پروژه‌هایی است که تاکنون با همت شورا و شهرداری پیشرفت چشمگیری داشته و امیدواریم حداقل تا پایان عمر شورا خط یک این مترو راه اندازی شود.

شهین باهر در ادامه به سایر مشکلات و مسائل شهری اشاره کرد و گفت: ساماندهی حاشیه نشینی، رفع مشکلات کارکنان و یکسان سازی کارکنان، تکمیل پروژه‌های زیباسازی و نماهای شهری، ساماندهی فضاهای شهری، گسترش فضای سبز، نگاه ویژه به حمل و نقل عمومی و ساماندهی موزه‌ها از دیگر مطالبات مردم است که باید به زودی حل و فصل شود.

وی با بیان اینکه قبل از درگیر شدن با فضاهای انتخاباتی باید به این مسائل و مشکلات ورود کنیم، افزود: فضای همدلی در شورا حاکم است که امیدواریم در شش ماه اخیر نیز در جهت آبادانی شهر تبریز قدم برداریم.

این عضو شورا در ادامه با بیان اینکه اعضای شورا نباید از تخریب همدیگر خوشحال شوند، ادامه داد: مردم تنها به عملکرد کاندیداها رأی خواهند داد و باید اعضای شورا از تخریب همدیگر دست برداشته و عملکرد خود را ارائه دهند.

وی با اشاره به عملکرد شورای چهارم اظهار داشت: در این دوره از شورا، کارهای خوبی صورت گرفته که می‌توان به پروژه‌های ترافیکی، افتتاح بیمارستان کودکان سرطانی، راه اندازی مترو، جمع آوری معتادان کارتون خواب و افزایش قابل توجهی از رضایتمندی شهروندان تبریز اشاره کرد.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب