۰
 
نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا عنوان کرد؛

برخی تصور می کنند امنیت در مذاکرات و تعاملات با غرب تامین می شود

کد مطلب: 64326 |
 
تاریخ انتشار : جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۴۷
برخی تصور می کنند امنیت در مذاکرات و تعاملات با غرب تامین می شود
 
 
حجت الاسلام ولایی گفت: هنوز برخی بر این باورند که امنیت در زیر سایه ی مذاکرات و تعاملات با غرب حاصل می شود.

به گزارش میانا به نقل از آناج، حجت الاسلام ابوالفضل ولایی در یادواره ی شهدای زرهی سپاه لشکر عاشورا با اشاره به اینکه پیامبر اکرم سه کار عمده در ایجاد حکومت اسلامی داشتند، اظهار داشت: امت سازی، دولت سازی و الگو سازی برای نسل های آتی سه کار عمده ای بود که پیامبر اکرم(ص) در نظر داشتند، هرچند این الگو در آن برهه اجرا نشد، اما ۱۴۰۰ سال بعد ملتی به پاخواست تا آنچه از غدیر خم بر جا مانده بود را ادامه دهند.

وی ادامه داد: ملت ایران با پیاده سازی الگوی غدیر انقلاب اسلامی را شکل دادند و در زمان غیبت کبری یکی از علائم ظهور را متجلی ساختند.

نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا اذعان کرد: حضرت ابراهیم(ع) در امامت یک شاخص بزرگ هستند، ایشان در آتش افکنده شدند اما از راه خود بازنگشتند، در نتیجه رحمت الهی به پاس مقاومت و ایستادگی بر ایشان نازل شد.

ولایی خاطر نشان کرد: برخی تصور می کنند امنیت در مذاکرات و تعاملات با غرب و اروپا تامین می شود، اما نکته ی اساسی اینجاست که اگر مقاومت کردیم و شهادت را پاس داشتیم، رحمت الهی شامل حال ما هم خواهد شد.

وی افزود: پیامبر اسلام(ص) فرموده اند که شهدا امین خدا هستند، مسئولیت امین ایجاد امنیت است و امنیت ما حاصل رشادتهای شهدا است.

نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب شهدا را مظهر قدرت ایران دانسته اند، اذعان داشت: درک این جریان برای بسیاری قابل فهم نیست اینکه چه کسانی این امنیت را ایجاد میکنند و گرنه می دانستند که در مقابل نمرودیان با یک قدم عقب نشینی، با بیست قدم جلوروی آنها روبرو می شویم.

ولایی تصریح کرد: با تحلیل های ضعیف جریان سوریه را تضعیف نکنیم، بشار اسد هر عملکردی هم داشته باشد باز پرچم مقاومت که متعلق به شیعه است، را بالا نگه داشته و معامله نکرده است.

وی ادامه داد: کسی که تفکر دینی صحیح دارد میفهمد که وجود بشار اسد به نفع ما، به نفع امامت و فرهنگ حنیف ابراهیمی است اگر یک روز زودتر رود به ضرر ماست چون سوریه خاک ریز اول ما به شمار می آید.

نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: برای حفظ فرهنگ مهدوی و دینی باید قیام اسلامی حفظ شود، چون این نظام نمونه است و شهدا این نظام منتهی به ظهور را حفظ کردند؛ هرچه انجام شده در این ۳۸ سال همه مقدمه ای بوده؛ کار اصلی زمان ظهور است.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب