۰
 
کد مطلب: 62070 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۳۶
پرونده زمین های راکد شهرک ها و ناحیه های صنعتی در شهرستان میانه بررسی می شود
 
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه از بررسی 18 پرونده دریافت کننده زمین در شهرکهای صنعتی شماره 1 میانه و ناحیه صنعتی ترک که به تعهدات خود عمل نکرده اند خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، حمید شکری در جلسه پایش قراردادهای زمینهای راکد شهرکها و ناحیه های صنعتی در شهرستان میانه با اشاره به اینکه بر اساس وقت قبلی از صاحبان این ۱۸ زمین دعوت شده و پرونده های آنها تک به تک مورد بررسی قرار گرفت، افزود:  از ۱۰ نفری که در این شهرکها زمین گرفته و تا کنون اقدامی به عمل نیاورده اند خلع ید شد.

 

وی افزود: مشکل ۸ واحد دیگر نیز در طی مراحل حقوقی ابوده و پس از آن  اگر به تکمیل واحد خود اقدام کرده و کارتولیدی خود را راه اندازی کنند زمین در اختیار آنها مانده، در غیر این صورت این زمینها، در اختیار دیگر صاحبان سرمایه ای که منتظر تحویل زمین هستند قرار خواهد گرفت.

 

شکری در ادامه گفت: در خصوص زمینهای تحویلی در شهرکها و ناحیه های صنعتی کارگروه  پایش قراردادهای  راکد در سال ۹۵ در استان تشکیل یافته که به بررسی زمینهای تحویلی به سرمایه گذاران می پردازد.

 

فرماندار ویژه میانه اظهارکرد: کارگروه پایش قراردادهای راکد از سال جاری با عضویت نماینده شرکت شهرکهای صنعتی، نماینده سازمان صنعت، معدن و تجارت و نماینده خانه صنعت در سطح استان آغاز به کار نموده است.

 

بیست و نهمین جلسه این کارگروه بنا به درخواست فرماندار ویژه شهرستان میانه در شهرستان میانه برگزار شد تا از نزدیک مشکلات ۱۸ واحد از شهرک صنعتی شماره ۱ میانه  و ناحیه صنعتی ترک مورد بررسی قرار گیرد.

 

گفتنی است  268 پرونده شهرکهای صنعتی در سطح استان از سوی کارگروه پایش قراردادهای زمینهای  راکد بررسی شده که ۹۸ پرونده به داوری ارجاع داده شده و برای مابقی زمان برای تکمیل فعالیتها داده شده است.

 

انتهای پیام/

 

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب