۰
 
کد مطلب: 61881 |
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۵۵
موانع پرداخت ۳۹ طرح سایت بهین یاب جهت پرداخت وام رفع شد
 
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: با عنایت به ثبت نام طرح های روستایی در سایت بهین یاب 39 طرح روستایی از شهرستان در کارگروه استانی مصوب شده و برای پرداخت تسهیلات به بانکها معرفی شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، حمید شکری در جلسه پرداخت تسهیلات به طرح های کشاورزی با حضور روسای شعب بانکهای استانی و شهرستانی افزود: از ۳۹ طرح برای ۴ طرح تسهیلات پرداخت شده و دیگر طرح ها در دست اقدام است که با پیگیریهای استانی از سوی نواداد معاون استاندار و رییس شعب بانک کشاورزی استان مقرر شد برای ۳۵ طرح دیگر نیز ارائه تسهیلات صورت گیرد.


وی همچنین افزود: ۱۹ طرح دیگر نیز در انتظار تصویب مانده بود که مقرر شد این طرح ها نیز جهت تصویب در کارگروه استانی معرفی و اقدامات لازم صورت گیرد.


شکری اظهار کرد: در صورتیکه متقاضی دارای تسهیلات معوق باشد می تواند با پرداخت تنها ۲۰ درصد از کل بدهی معوق نسبت به استمهال تسهیلات اولیه به مدت حداکثر ۳ سال اقدام نموده و همزمان تسهیلات سرمایه در گردش جدید را دریافت نماید.


فرماندار ویژه میانه افزود: بانک آمادگی دارد تا سقف یک میلیارد ریال کسری تضمینی را در قبال اخذ ضامنین معتبر پرداخت نماید.

 

انتهای پیام/
 

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب