۰
 
کد مطلب: 61599 |
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۲
به کمک تسهیلات بسیج سازندگی، در حال پرورش ۳ هزار قطعه بلدرچین هستم
 
 
احمد آوازه بسیجی 58 ساله ای است که با کمک تسهیلات بسیج سازندگی توانسته است در مدتی کوتاه پرورش بلدرچین خود را به 3000 قطعه برساند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، جمعی از مسئولین بسیج سازندگی سپاه میانه از نحوه جوجه کشی و پرورش بلدرچین به عنوان یکی از عرصه های اقتصاد مقاومتی بازدید کردند.

با این بهانه گفتگویی کوتاه با احمد آوازه، بسیجی ۵۸ ساله ای که با کمک تسهیلات بسیج سازندگی توانسته است در مدتی کوتاه پرورش بلدرچین خود را به ۳۰۰۰ قطعه برساند، خواهیم داشت.

 

   ضمن معرفی اجمالی خودتان از طرح و حرفه ای که در آن مشغول کار هستید و هم تسهیلاتی که دریافت کرده اید برایمان توضیح دهید.

 

   سالها بود که بنایی می کردم و در شهر های دور مشغول فعالیت بودم تا این که سنم زیاد شد و توان کار کردنم ضعیف شد،  اکنون با کمک تسهیلات بسیج سازندگی در حال پرورش ۳۰۰۰ قطعه بلدرچین هستم.  در اوایل با این کار آشنا نبودم ولی کم کم  تجربه کافی را کسب کرده و اکنون احساس موفقیت می کنم.

 

??????????????????????????????? ]

 

   درآمدتان از پرورش بلدرچین چه قدر است و آیا از اینکه کار خود را توسعه دادید راضی هستید؟

 

   بنده تقریبا ماهی حدود ۱۲۰۰۰۰۰تومان از این کار درآمد دارم و از اینکه کارم را بعد از دریافت تسهیلات گسترش دادم بسیار راضی هستم و توصیه می کنم دیگران هم اگر تصمیم دارند وارد کار پرورش بلدرچین شوند، نگران درآمدش نباشند.

 

   بازار فروشتان چگونه است؟در این رابطه هم مشکلی وجود دارد؟

 

   من علاوه بر گوشت بلدرچین، تخم آن را هم به فروش می رسانم. در هر دو زمینه هم تاکنون مشتری های خاص خود را به دست آورده ام، ابتکار عملی که در این زمینه کرده ام این است که برای مشتریانی که تشریف می آورند در همان مکان اقدام به پخت و فروش آن می کنم.

 

   از تسهیلاتی که دریافت کرده اید هم راضی هستید؟آیا این تسهیلات را برای رونق در کسب و کار مناسب می دانید؟

 

   بله انصافا اعطای چنین تسهیلاتی بسیار تأثیر گذار است و بنده به شخصه، تأثیر آن را تجربه کرده ام. حتی اگر اعتبارات و منابع مالی موجود باشد و بتوانند بعد از راه اندازی و شروع به کار هم حمایت کنند خیلی بهتر جواب خواهد داد.

خبرنگار: فرمانی

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب