۰
 
کد مطلب: 61084 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۵
اولین مجمع عمومی بسیج شهرستان میانه در سال ۹۵ برگزار شد+تصاویر
 
 
اولین مجمع عمومی بسیج میانه با رویکرد اقتصاد مقاومتی و با حضور مسئولین در سالن مجتمع فرهنگی- هنری فجر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، این مجمع که حاصل تلاش جهادی شش ماهه روسا، دبیران و اعضای کارگروه های تخصصی و موضوعی شورای بسیج شهرستان به ویژه فرمانده ناحیه بعنوان رئیس شوراست، با محوریت اقتصاد مقاومتی و با ارائه طرح اقتصاد مقاومتی توسط کارگروههای اجتماعی و اقتصادی برگزار شد.

 

اعضای کارگروه ها و شوراهای مجمع، تعدادی از مسئولان شهرستانی در اولین مجمع عمومی بسیج شهرستان میانه حضور یافتند و هر یک با بیان نظرات و پیشنهادات خود در راستای حمایت از مصوبات این مجمع نکاتی را بیان داشتند.

 

سرهنگ جعفر غیابی فرمانده سپاه ناحیه میانه در این جلسه پیگیری بحث یارانه های واحدهای تولیدی و مشکل مالیات بر ارزش افزوده محصولات در شهرستان را یکی از خواسته های اصلی و مطالبات تولیدکنندگان از نمایندگان مجلس عنوان کرد.

 

شکری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه نیز با اشاره به طولانی بودن روند اخذ مجوزهای مختلف کارگارگاه های تولید بویژه در بحث بهداشتی، با تاکید بر ضروت  رعایت تمامی جوانب، بر تسریع زمان این فرایند از سوی دستگاه های متولی و ذی ربط شهرستان تاکید کرد.

 

نمایندگان مردم میانه در مجلس شورای اسلامی نیز در این مجمع مطالبی را درباره ظرفیت‌های اقتصادی شهرستان و راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی بیان کردند.

 

 

۲۰۱۶۰۹۱۵_۱۰۲۱۰۸ ۲۰۱۶۰۹۱۵_۱۰۲۱۳۹ ۲۰۱۶۰۹۱۵_۱۰۳۳۳۸ ۲۰۱۶۰۹۱۵_۱۰۳۸۴۶ ۲۰۱۶۰۹۱۵_۱۰۵۶۴۸ ۲۰۱۶۰۹۱۵_۱۱۰۳۵۵ ۲۰۱۶۰۹۱۵_۱۱۰۴۱۴ ۲۰۱۶۰۹۱۵_۱۱۰۶۱۵ ۲۰۱۶۰۹۱۵_۱۱۰۷۰۶ ۲۰۱۶۰۹۱۵_۱۱۰۷۳۱ ۲۰۱۶۰۹۱۵_۱۱۰۸۰۷ ۲۰۱۶۰۹۱۵_۱۱۰۸۱۹

 

انتهای پیام/

 

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب