۶
 
هرآنچه در جلسه حامیان دولت تدبیر و امید میانه گذشت/

وقتی فرماندار میانه مردم را از رفع خطر جنگ احتمالی در سایه برجام می ترساند!

کد مطلب: 60449 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۳
وقتی فرماندار میانه مردم را از رفع خطر جنگ احتمالی در سایه برجام می ترساند!
 
 
فرماندار میانه در اظهار نظری عجیب در جلسه با حامیان ستاد آقای روحانی در این شهرستان، گفت: بحث برجام از بزرگترین شاخصه های دولت و دستاورد آن محسوب می شود که مشکلات بزرگی مثل خطر جنگ را از سر کشور و ملت ایران دفع نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، چند ماه دیگر به ایام برگزاری انتخابات ریاست جمهوری باقی نمانده است که فرمانداری میانه  جلسه ای با عنوان دیدار حامیان دولت تدبیر و امید با فرماندار را به مناسبت هفته دولت تشکیل داد.

جلسه مذکور که از طریق تارنمای رسمی سایت فرمانداری اطلاع رسانی شد حاوی مطالبی بود که با در نظر گرفتن شرایط حاکم بر کشور در جهت حمایت و اظهار نظر در خصوص مسائل کلان از زبان حمید شکری معاون استاندار و فرماندار میانه مطرح و موجب ایجاد سوالات و ابهامات متعددی در ذهن همشهریان و خوانندگان آن شده است.

فرماندار میانه در بین فعالین و گردانندگان ستاد انتخاباتی روحانی در شهرستان میانه با اشاره به توفیقات دولت تدبیرو امید در این سه سال گذشته گفت: صدای توفیقات دولت در زیر بار صدای مخالفین خاموش مانده که باید توسط حامیان دولت از این وضعیت رها شود.

حمید شکری در این نشست همچنین به کارنامه موفق دولت در زمینه های مختلف از جمله کنترل تورم، نظام سلامت، بحث برجام و رسیدن رشد اقتصادی ایران از ۸/۶- به ۳ درصد و پیش بینی های بانک جهانی در رسیدن به رشد ۵ درصد تا پایان سال جاری گفت: بحث برجام از بزرگترین شاخصه های دولت و دستاورد آن محسوب می شود که مشکلات بزرگی مثل خطر جنگ را از سر کشور و ملت ایران دفع نمود.

وی با بیان اینکه سهم سرمایه گذاری خارجی در ایران برای رسیدن به اهداف چشم انداز توسعه تا سال ۱۴۰۴ ،  22 درصد پیش بینی شده افزود: برای این کار نیاز به تنظیم روابط خارجی داریم اما مخالفین با اظهار نظر و یا اقدامی عملی تنظیم این روابط را مختل و زمین گیر می کنند و کسانی که از دور می نگرند می پندارند که دولت از خود قدرتی نداشته و نمی تواند حرکتی برای پیشبرد امور انجام دهد.

فرماندار ویژه میانه با اشاره به اینکه شهرستان میانه از نظر نیروهای توانمند سیاسی جزو برترین هاست افزود: باید از لاک احتیاط بیرون آمده و از طرق قانونی و با توجه به فضای باز رسانه ای و مجازی، فعالیتهای سیاسی خود را به پیش ببرند.

شکری اظهار کرد:حامیان دولت باید در زمینه های سیاسی، اجتماعی، عمرانی و اقتصادی فعالتر عمل کنند. همانگونه که مخالفین دولت در کشور از آزادی کامل برخوردارند که وجود هزاران نشریه و سایت و.. نمونه ای از آن است.

وی تاکید کرد: درست است که مخالفان در جامعه نیز باید آزادانه اعلام نظر کنند طرفداران دولت نیز نباید ساکت بنشینند بلکه باید با اعلام نظر، پیشنهاد و ارائه راهکارهای مختلف برای تبیین فعالیتهای دولت به آگاهی جامعه کمک کنند.

وی به وجود ۲ هزار سایت و روزنامه مخالف دولت در سطح استان اشاره کرده افزود: باید، سایتها و روزنامه های حامی دولت بیش از پیش فعال بوده و درصدد افزایش اطلاع رسانی از اقدامات و عملکرد دولت تدبیر وامید باشند.

اما سوالاتی که پیرامون این مطلب در اذهان عمومی شکل گرفته این است که؛

در حالی که این ملت شهید پرور و غیور جمهوری اسلامی ایران با تقدیم هزاران شهید از خاک و آرمان های مقدس این نظام و انقلاب در طی هشت سال دفاع مقدس و بعد از آن دفاع کرده و ثابت کرده اند در سخت شرایط پشتیبان ولایت فقیه و امام ارحل خواهند بود و در شرایطی  که برجام «تقریبا هیچ» بودن خود را نشان داده است؛ چرا فرماندار میانه تلاش می کند تا بزرگترین دستاورد برجام را رفع خطر جنگ از سر کشور عنوان کنند! جنگی که اگر دشمن توانایی تحمیل آن بر ملت ایران را داشت یک لحظه در اقدام به آن درنگ نمی کرد!

براستی این برجام به عنوان یک توافق خشک نشده که فرماندار میانه اینگونه در جمع حامیان دولت از آن سخن می گوید، توانسته است شروط ۹ گانه رهبر معظم انقلاب را جامع عمل بپوشاند ؟!

با توجه به تصمیمات گرفته شده از سوی مسئولین  مبنی بر این موضوع که ستادهای انتخاباتی از نیمه دوم سال جاری تشکیل و فعال می شوند، آیا برگزاری جلساتی با عنوان فعالین ستاد آقای روحانی در شهرستان میانه، اقدامی قانونی به شمار می آید؟ و با فرض این موضوع برگزاری چنین جلساتی آن هم در آستانه انتخابات در زمره تبلیغات علنی و حمایت قاطع دولتمردان از یک حزب و یا جریان خاص بشمار نمی آید؟!

منظور از لفظ مخالفان در جامعه و فعالیت آزادانه حامیان دولت چیست و چه بوده و فرماندار میانه در راستای چه مخالفت ها و منع فعالیت هایی اقدام به بکارگیری چنین الفاظی در موضع گیری خود نسبت به سایر مسئولین و افراد جامعه کرده است؟

تعریف فرماندار میانه از بیرون آمدن از لاک احتیاط از سوی سیاسیون توانمند شهرستان میانه چیست و به واقع خط قرمز تعریف شده از سوی وی در این مورد و بصورت مصداقی چه می باشد؟

 با توجه به فضای باز رسانه ای و مجازی به راستی عملکرد دولتمردان در این راستا قابل دفاع بوده و مردم آثار واقعی رفع موانع و مشکلات معیشت و اقتصاد را چشیده اند؟

آقای فرماندار که خود جانباز و رزمنده هشت سال دوران دفاع مقدس هستید در پایان هر چند نسبت به اظهار نظرهای شما در راستای آمار و ارقام و عملکرد دولت تدبیر و امید در راستای حل مشکلات معیشتی و اقتصاد مملکت انتقادات زیادی وارد است، لذا سخن را کوتاه کرده در سالروز آغاز ۸سال دفاع مقدس و ۸ سال جهاد بی نظیر که جوانان این مرز وبوم برای آرمانهای الهی شان وبرای دفاع از ارزشهای انقلاب جان ومالشان را فدای آن کردند، خواستیم بگوییم؛ مردمی که اهل بدر واُحد وخیبر هستند ودر این ۳۷سال بارها وبارها در برابر زورگویی های غرب ایستاده اند وهرکاری را برای شکستن هژمونی ظالمانه غرب ویاری رساندن به ملت های مظلوم انجام داده اند،را از جنگ وجهاد نترسانید،لطفاً!

 

انتهای پیام/

 
 
 
 
 1. شهروند گفت:

  اقای فرماندار حرف دشمن رو میزنی در این سه سال تولیدی بوده ایا؟هست چرا شهرک صنعتی تعطیله؟اگه تولید نباسه تورم باید صفر باشه نه نه درصد.اشتغال را کجا ایجاد کردی بیا منم ببر بیستاشو نشون بده. اقای فرماندا خاموش نمانده چیزی نداشتید عملکردتان را در هفته دولت دیدیم اگه داشتید بگو نه جون من بگو داشتید؟ من خونه یاختن افتتاح کردی هنر اینه؟ 

  این همه برجام برجام نکن .برجام چه چرد ظریف خدید وزیر بهداشتت رو راه ندان عربستان منا جده پاسپورت چی رو بگم .مانده بود خودمون خودمون را تحریم کنیم که کردیم راکتور را سیمان کردی بگ ببینیم چی امد کدام دردمان درمان شد خجالت نمیکشین.خجالت نمی کشی مارو از جنگ میترسانی. کدوم جنگ با هذیان گفتی ایا سردار سلیمانی دور کرده یا دولت. رزمنگان مظلوم در سوریه دور کردن یا شما. دسمن از حقوقدان میترسد یا از ارتش و سپاه و بسیج.ا….

 2. منصور گفت:

  شهدای حرم شهدای هسته ای چرا رفتید جانتان را دادید فرماندار و دولت تدبیر بودن دیگه چرا رفتید خانواده تان داغدار شدن.مریض بودید .کاش نمیرفتید .درود بر شرفتان بگذار تدبیریان تذویر کنند و امیدیان ریا .اما راهتان ادامه دارد.امنیت وارامش را مدیون امام خامنه ای و شما هستیم. ناراحت نباشید اگر فرمانداری ……..

 3. میانالی گفت:

  باعث ایجاد هیچ سوالی در ذهن مردم میانه نشده. فقط باعث برافروخته شدن دلواپسان شده همین. لطفا از زبان مردم صحبت نکنید.

 4. میانجی گفت:

  آقای فرماندار واقعا جنگی در راه بوده یا احتمال جنگ میباشد.

 5. شهادت میگه گفت:

  برجام نه تنها حامیان دولت آقای فرماندار را از خطر دورنکردبلکه کوچکتر کردوبدانیدملت بزرگ ایران پشتیبان ولایت فقیه است  تا آسیبی به مملکت نرسد شما به دنبال کلیدتان باشید تا خرداد ۹۶نرسیده.

 6. محمد گفت:

  عجب جنگ ؟؟؟

نظر شما در مورد این مطلب