۰
 
کد مطلب: 60130 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۱۱
“مقیمی” قائم‌مقام وزیر کشور شد
 
 
وزیر کشور در حکمی مقیمی را به‌عنوان قائم‌مقام خود منصوب کرد.

به گزارش میانا به نقل از تسنیم، طی حکمی از سوی رحمانی‌فضلی وزیر کشور، محمدحسین مقیمی به‌عنوان قائم‌مقام وزیر کشور منصوب شد.

متن حکم انتصاب مقیمی به‌عنوان قائم‌مقام وزیر کشور به این شرح است:

جناب آقای مهندس محمدحسین مقیمی

با عنایت به مراتب درایت، سوابق طولانی و تجارب ارزشمند و مؤثر در حوزه‌های مختلف صف و ستاد وزارت کشور به‌موجب این حکم جناب‌عالی را به‌عنوان قائم‌مقام وزیر کشور منصوب می‌نمایم.

ایجاد تعامل و هماهنگی فی‌مابین معاونت‌ها و مراکز و همه بخش‌های وزارت متبوع و نیز استانداری‌ها، نظارت بر روند اجرای بهینه امور، تلاش برای به اجرا گذاردن کامل برنامه‌ها و تحقق اهداف دولت تدبیر و امید و همچنین انجام شایسته وظایف و مأموریت‌های وزارت کشور در حوزه‌های مختلف در جهت ارائه خدمات هرچه بهتر و بیشتر به آحاد مردم شریف در اقصی نقاط کشور از جمله مواردی است که انتظار دارد با استعانت از درگاه خداوند سبحان و با به‌کارگیری همه ظرفیت‌ها در نیل به آن تلاش و اهتمام نمایید.

توفیق روزافزونتان را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مد ظله العالی) در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌ها و برنامه‌های دولت تدبیر و امید از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب