۶
 
کد مطلب: 59951 |
 
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۰۷
استقبال مسئولین میانه از استاندار آذربایجان شرقی از نگاهی دیگر+تصاویر
 
 
اسماعیل جبارزاده، استاندار آذربایجان شرقی برای چهارمین بار در طول خدمت خود وارد شهرستان میانه شد و در همان ابتدا مورد استقبال مسوولین شهرستان میانه قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، استاندار آذربایجان شرقی و هیئت همراه صبح روز پنجشنبه ۱۱ شهریورماه حوالی ساعت ۱۰ صبح در سه راهی کارخانه فولاد مورد استقبال جمعی از روسای ادارات و مسئولین شهرستان میانه قرار گرفت.

جبار زاده در همان ابتدای ورود به گرمی با تمامی این افراد که به استقبال وی آمده بودند دیدار و سپس به بازدید از پروژه های عمرانی پرداخت.

 

 

۲۰۱۶۰۹۰۱_۰۹۴۴۲۴ ۲۰۱۶۰۹۰۱_۰۹۴۴۴۸ ۲۰۱۶۰۹۰۱_۰۹۴۴۵۷ ۲۰۱۶۰۹۰۱_۰۹۴۴۵۹ ۲۰۱۶۰۹۰۱_۰۹۴۵۰۶(۱) ۲۰۱۶۰۹۰۱_۰۹۴۵۲۳ ۲۰۱۶۰۹۰۱_۰۹۴۵۲۸ ۲۰۱۶۰۹۰۱_۰۹۴۶۰۷ ۲۰۱۶۰۹۰۱_۰۹۴۶۴۶ ۲۰۱۶۰۹۰۱_۰۹۴۶۴۸ ۲۰۱۶۰۹۰۱_۰۹۴۶۵۷ ۲۰۱۶۰۹۰۱_۰۹۴۷۰۷ ۲۰۱۶۰۹۰۱_۰۹۴۷۲۴

 

انتهای پیام/

 

 

 
 
 
 
 1. ناشناس گفت:

  آریا منش بخشدار شده؟ بین بخشداران.یا…

 2. شهروند گفت:

  اینداقای اریامنش چکاره اند دفعه قبل هم که اومده بودن بدون اریامنش نهار نخورد چه سری دارد با این تایید صلاحیت نشده خدا میداند . البته من میدانم…. افای استاندار سرتان شیره مالیدند انچه را که افتتاح فرمودید قبلا افتتاح شده بود. اقای فرماندار ،استاندار نوکر من و مروم است چرا روسا رو بردید انجا مگر کار ندارند ،بیکارند. اقای فرماندار بعیده بعضی چیزهارو دیگران کار میکنن به اسم خودتان میزند زشته اخه.حرف زیاده اما باز فک نکنم نظر من رو باذارن و شما مطالهه کنین.

 3. معلم گفت:

  سلام من هم با شهروند موافقم هم با ناشناس.از دولت بعید نیست با این فرماندارش اریامنش به کنار اوباما رو هم وزیر کنه.راستس من اونروز داشتم از مدزسه ام در روستا بر میگشتم دیدم انجا هستن نگهداشتم اما گفتن برو اقا نیست با اینکه بعضی میدانستند معلمم اما نذاشتن بمونم.اولا چرا اقای فرماندار؟ ثانیا این اقا قیم شما هستند یا فرماندارند ؟

 4. میانالی گفت:

  سلام

  واقعا متاسفم با این استقبالی که رئیس رئسایی که به استقبال ایشون رفتن اگر زمان طاغوت بود آبروی شاه رو برده بودین ، بجای استقبال باشکوه به مردم با روی خوش استقبال کنند.

 5. ناشناس گفت:

  مقدم  مبارک یا …….

 6. ناشناس گفت:

  این نوع استقبال تحقیر مردم ولایت مدار است اگر اختیاری داشتم همه آنها را برکنار می کردم

نظر شما در مورد این مطلب