۰
 
کد مطلب: 59511 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۰۶
قهر آخوندی با مسکن مهر ۴ساله شد/افتتاح مسکن مهر پردیس در غیاب وزیر و قائم مقام
 
 
در حالی دقایقی پیش ۱۱۳۴ مسکن مهر پردیس افتتاح شد که باز هم خبری از وزیرِ همیشه منتقد به طرح مهر نبود،این بار مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی نیز نبود، به این ترتیب قهر آخوندی با بزرگ‌ترین طرح مسکن سازی کشور وارد چهارمین سال خود شد.

به گزارش میانا به نقل از تسنیم، دقایقی پیش ۱۱۳۴ واحد مسکن مهر شهر پردیس در فاز ۳ به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت افتتاح شود. این پروژه ها در فاز ۳ قرار دارند و جزو واحدهای ناقص به شمار می آیند که در دولت کنونی تکمیل، افتتاح و تحویل متقاضیان می‌شوند. در واقع تعداد واقعی واحدها ۲۵۰۰ دستگاه است که چون بخشی از آن در آمار افتتاح دولت قبل آمده، امروز ۱۱۳۴ واحد در لیست افتتاح مسکن مهر پردیس قرار گرفته است.

در کنار این واحدها همچنین مسجد جامع شهر پردیس به همراه مجتمع ۹۰۰۰ مترمربعی یاقوت که با مشارکت شرکت عمران ساخته شده به بهره‌برداری می‌رسد. گرچه گمانه‌زنی های فراوانی برای حضور وزیر راه و شهرسازی در این مراسم مطرح شد و حتی دعوت از آیت‌الله رسولی محلاتی نیز نتوانست آخوندی را مجاب کند تا با حضور در پردیس پایانی بر قهر سه ساله با طرح مسکن مهر ببخشد.

بر اساس آنچه گفته می‌شود آخوندی به بهانه داشتن مهمان از حضور در مراسم امروز شانه خالی کرده است.

هفته دولت سال گذشته نیز وزیر راه و شهرسازی به جای آن‌که  در یکی از پروژه‌های مسکن مهر حضور یابد با حضور در فرودگاه مهرآباد، طرح‌هایی از جمله نوسازی سرویس‌های بهداشتی، ساماندهی چرخ دستی‌های فرودگاه و اتاق شیردهی مادران را افتتاح کرد.

به گزارش تسنیم، ۱۲ فصل است که پروژه‌های مسکن مهر سراسر کشور در انتظار افتتاح از سوی عالی‌ترین مقام وزارت راه و شهرسازی هستند. طی سه سال اخیر چندباری قرار بر این شد که واحدهای مسکن مهر با دستهای آخوندی افتتاح شود اما در آخرین لحظات این قائم مقام وزیر راه در مسکن مهر یا معاون وی در شهرهای جدید بودند که روبان افتتاح را قیچی کردند.

در آخرین نمونه اوایل تیرماه امسال بود که گفته می‌شد بخشی از واحدهای مسکن مهر پردیس با حضور وزیر راه افتتاح می‌شود اما در نهایت باز هم خبری از آخوندی نشد. موضوع جالب‌تر عدم حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مراسم افتتاح ۱۱۳۴ واحد مسکن مهر و چند پروژه دیگر شهر پردیس بود. فردی که همواره پای ثابت افتتاح‌های مسکن مهر چه در دولت قبل و چه در دولت کنونی بوده است.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب