۱
 
کد مطلب: 58247 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۳
انتخاب دهستان شمالی بخش کاغذکنان میانه به عنوان منطقه نمونه پیشرفت و توسعه روستایی
 
 
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان با اشاره به اهمیت خدمت به محرومین و محرومیت زدایی از تصویب 5 دهستان در آذربایجان شرقی به عنوان الگو پایلوت پیشرفت و آبادانی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، سید صفر قائمی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان ویژه میانه با اعلام این خبر، افزود: در سال ۷ دهستان استان آذربایجان شرقی به عنوان مناطق پالوت به منظور محرومیت زدایی و اجرای طرح های عمرانی و زیر ساختاتی شناسایی و به تصویب رسیده است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه دهستان شمالی بخش کاغذکنان میانه با ۲۹ روستا در سال جاری جزو ۵ دهستان محروم به تصویب رسیده در راستای توسعه و آبادانی روستایی مشخص شده است، اظهار داشت:  ایجاد اشتغال و کارآفرینی و ارتقاء برخورداری این مناطق جزو اولیت های سازمان بسیج سازندگی خواهد بود.

وی توسعه زیر ساختی و عمرانی دهستان شمالی کاغذکنان را به عنوان منطقه محروم را از دیگر برنامه های اصلی سازمان بسیج سازندگی عنوان کرد و افزود: خوشبختانه اعتبارات کلان و چشم گیری به منظور راه اندازی کارگاه های تولیدی و توسعه کشاورزی منطقه به تصویب رسیده است.

سرهنگ قائمی همچنین از بودجه ۵۴ میلیارد تومانی سازمان بسیج سازندگی برای طرح های اقتصاد مقاومتی و تولیدی استان آذربایجان شرقی در سال جاری خبر داد و افزود: با اجرایی کردن سیاسیت های اقتصاد مقاومتی توسط بسیج سازندگی و نقش مکمل دولت با این میزان اعتبار شاهد ایجاد ۳۶۰۰ حرفه و شغل در سطح استان خواهیم بود.

 

انتهای پیام/

 
 
 
 
  1. علی گفت:

    خدایا عنایتی کن بسیج سازندگی همچنان که جنگ را به پیروزی رساندند .این مسولیت خطیر را نیز به اخر برسانند.

نظر شما در مورد این مطلب