۱
 
کد مطلب: 55140 |
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۲
ترافیک سنگین در جاده های مواصلاتی شهرستان میانه/ نبود مراکز خدماتی و رفاهی کام مسافرین را در جاده سرچم -اردبیل تلخ کرده است+ فیلم
 
 
با شروع تعطیلات سه روز از عید سعید فطر موج از مسافرین در راه برگشت ترافیک سنگین و کاروان های بزرگی از خودرو در محورهای مواصلاتی شهرستان میانه بخصوص در محور سرجم - اردبیل ایجاد کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، جاده در آذر ماه سال به بهره برداری رسید و به عنوان راه اصلی اتصال مرکز استان اردبیل به اتوبان تهران به حساب می آید.

این جاده به طول ۱۸۰ کیلومتر از محور سرچم در شهرستان میانه تا اردبیل کشیده شده است که ۴۴ کیلومتر آن در حوزه استحفاضی شهرستان میانه و ۱۳۰ کیلومتر آن در استان اردبیل واقع شده است.

این وسایط نقیله عبوری از این جاده  از نبود امکانات خدماتی و رفاهی، نظیر پمپ بنزین و محل پارک استاندار و شانه های خاکی مناسب و همچنین نبود پایگاه امداد و نجات جاده ای رنج می برند.

این حجم بالای خودروها بخصوص با پای گذاشتن به فصل گرما و تعطیلات تابستانی با مشکلات فراوانی روبه رو هستند و مجبورند به منظور بهره مندی از امکانات نام برده، به شهر آق کند( مرکز بخش کاغذکنان میانه) به ۳۰ کیلومتر از این محور فاصله دارد مراجعه کنند.

 

 

 

 

 

 
 
 
 
  1. کرمی میانالی گفت:

    با سلام منطقه کاغذکنان میانه دچار بحران بیکاری و مهاجرت هستند و بیشترین کاهش جمعیت را داشته است مسئولان میانه و نمایندگان میانه اگر اجازه ساخت مراکز تفریحی استراحتی و غذاخوری در فاصله مناسب از جاده را از وزارت راه بگیرند در حوزه استحفاظی میانه مشکل بیکاری و مهاجرت این منطقه میانه حل میشود این جاده در طرح چهاربانده شدن هستند که با فاصله مناسب میتوان مراکز تفریحی زد اشتغال ایجاد کرد این راحت ترین راه اشتغال در این بخش از میانه و کاغذکنان هست که باعث برگشت میانه ای ها از تهران خواهد شد و روستاهای کاغذکنان میانه رونق خواهند یافت

نظر شما در مورد این مطلب