۲
 
کد مطلب: 54687 |
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۳۵
حسینی نماینده سابق میانه به سمت مدیر پروژه آزادراه تهران- شمال منصوب شد
 
 
با ابلاغ معاون وزیر راه و شهرسازی، سید بهلول حسینی به سمت مدیر پروژه آزادراه تهران- شمال منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، بنا بر گزارش شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و  نقل کشور، علی نورزاد در این حکم خطاب به وی آورده است:

نظر به دانش، سوابق و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به سمت مدیر پروژه آزادراه تهران- شمال منصوب می‌شوید. امید دارم با همکاری طرف مشارکت و مشاور پروژه نسبت به پیگیری وضعیت پروژه از طریق راه‌‌اندازی سیستم کنترل پروژه و به روز رسانی گزارش‌ها و نیز به عنوان هماهنگ کننده ارکان پروژه در راستای تکمیل هرچه سریعتر آزادراه، منشاء خیر و برکت باشید.

توفیق هرچه بیشتر جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه حضرت حق مسالت دارم.

سید بهلول حسینی و محمد علی مددی دو نماینده پیشین میانه در مجلس بودند که از راه یابی به مجلس دهم بازماندند.

 

انتهای پیام/

 
 
 
 
 1. ehsan گفت:

  سخنان جناب حسینی بعد از انتصاب با خبرنگار وزارت راه شهرسازی

  طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور بهلول حسینی عضو کمیسیون عمران مجلس نهم به عنوان نماینده و مدیر پروژه آزادراه تهران – شمال منصوب شد.

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، علی نورزاد طی حکمی در تاریخ ۹۵/۳/۳۱ بهلول حسینی را به سمت نماینده خود و مدیرپروژه آزادراه تهران-شمال منصوب کرد.

  بهلول حسینی که نماینده مردم میانه و عضو کمیسیون عمران در مجلس نهم شورای اسلامی بوده است در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی گفت: این پروژه به جهت اینکه از زمان شروع آن در سال ۷۵ مدت طولانی می گذرد نزد مردم از حساسیت ویژه ای برخوردار است و به نوعی پیشانی دولت محسوب می شود.

  وی افزود: این پروژه از زمان دولت یازدهم حرکت و جهش قابل توجهی داشته و من قصد دارم مانع از کاهش سرعت این پروژه شوم و از طرفی در راستای افزایش سرعت پروژه نیز تلاش خواهم کرد.

  حسینی با اشاره به اینکه ” دولت قول داده تا بهار سال آینده قطعه اول را به بهره‌برداری برساند” اظهار کرد: به من مسئولیت داده شده تا نگذارم علی رغم کمبود منابع مالی، سرعت پیشرفت کار کم شود.

  نماینده ویژه مدیرعامل شرکت ساخت یادآور شد: بهره برداری از قطعه اول این مسیر باعث کاهش بیش از ۶۰ کیلومتر از مجموع فاصله ۹۰ کیلومتری تا شهرستانک می‌شود.

 2. فرزاد قره داغی گفت:

  مهندس حسینی نماینده “سابق” میانه بودند نه “اسبق”
  لطفاً تصحیح نمایید

نظر شما در مورد این مطلب