۰
 
کد مطلب: 54402 |
 
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۰۲
مردم روزه‌دار آذربایجان شرقی هم‌صدا “آزادی قدس شریف از یوغ صهیونیست‌ها” را فریاد زدند
 
 
مردم شهید پرور و ولایت مدار استان آذربایجان شرقی از ابتدای آغاز این مراسم شعارهای یک صدا و کوبنده «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر انگلیس» و «مرگ بر آل سعود»سر دادند.

به گزارش میانا به نقل از تسنیم، مراسم راهپیمایی روز قدس در تمامی شهرهای استان آذربایجان شرقی، از ساعت ۱۰:۳۰ آغاز شد که در تبریز، مرکز استان، مردم، از مسیرهای ۹گانه حرکت را به سمت مصلی اعظم امام خمینی (ره) تبریز آغاز کردند.

بر اساس این گزارش، آیت‌الله محسن مجتهد شبستری، امام‌جمعه تبریز و نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی پس از تجمع راهپیمایان در مصلی، خطبه‌های نمازجمعه را ایراد خواهد کرد.

در این مراسم باشکوه و به یادماندنی، مردم روزه دار استان در هوای گرم به همراه نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، استاندار آذربایجان شرقی، مدیران و مسئولان، روحانیون، بسیجیان، دانش آموزان و دانشجویان، سایر اقشار، زن و مرد، پیر و جوان، کودک و نوجوان همه آمده اند تا به ندای رهبرشان لبیک گویند و آزادی قدس شریف از یوغ صهیونیست‌ها را فریاد بزنند.

مردم شهیدپرور و ولایت مدار استان آذربایجان شرقی از ابتدای آغاز این مراسم شعارهای یک صدا و کوبنده «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر انگلیس» و «مرگ بر آل سعود»سر دادند و به مسیرهای تعیین شده در این راهپیمایی ادامه دادند.

 

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب