۱
 
کد مطلب: 53579 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۰۵
مساجد و پایگاه ها، امن ترین مکان از منظر والدین است
 
 
نجفی معاون عملیات سپاه عاشورا در نشست مودت فرماندهان رده های بسیج در سپاه میانه، مساجد و پایگاه ها را امن ترین مکان از منظر والدین در جامعه عنوان کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، در سالروز ولادت با سعادت کریم اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، مراسم افطاری خانواده های بسیج با هدف برقراری پیوند انس و مودت بین فرماندهان رده های بسیج با حضور ۳۰۰ نفر از فرماندهان پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج و خانواده آنان در حسینیه امام خمینی(ره) سپاه میانه برگزار شد.

 محمدعلی نجفی معاون عملیات سپاه عاشورا در این مراسم با اشاره به تهدیدات و برنامه ریزی های گسترده دشمن برای هجوم فرهنگی علیه مسلمانان، مساجد و پایگاه ها را سنگری محکم در برابر این هجمه عنوان کرد.

 مسئول بسیج مساجد و محلات سپاه عاشورا، نگرانی ها و ترس خانواده ها از حضور فرزندانشان در عرصه ها و فعالیتهای اجتماعی را متذکر شد و گفت: امروز والدین تنها محلی که به آن اعتماد کرده و فرزندانشان را با خیالی راحت به آنجا می فرستند، مساجد و پایگاه های مقاومت است لذا فرماندهان رده های بسیج بایستی تمام توان خود را برای بهره برداری از این فرصت در تبیین فرهنگ اصیل اسلام و مبارزه با فرهنگ غربی بکار گیرند.    

در ادامه به مناسبت میلاد امام حسن(ع)، حسن لطفی یکی از مداحان و فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج به مولودی خوانی پرداخت و با صرف افطاری مراسم خاتمه یافت.

 

انتهای پیام/

 
 
 
 
  1. ناشناس گفت:

    معاون بسیج مسحد و محلات صحیح است دکتر محمد علی نجفی

نظر شما در مورد این مطلب