۰
 
کد مطلب: 523 |
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۴۸
استفاده ناصحیح از وسایل ارتباط جمعی ، ما را از فرهنگ کتابخوانی دور ساخته است
 
 

حجت اسلام ولمسلمین  حامدی در خطبه های نماز جمعه ۲۳ آبان ماه بر لزوم توجه و تشویق فرزندان به مطالعه کتاب و استفاده صحیح از وسایل ارتباط جمعی تاکید کرد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا : حجت الاسلام ولمسلمین حامدی امام جمعه شهر میانه در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به فرا رسیدن روز شنبه  ۲۴ آبان بعنوان روز کتاب و کتاب خوانی با بیان این موضوع که  آمار بدست آمده نشان دهنده  درصد کم  مطالعه در کشور است ، ورود وسایل ارتباط جمعی در میان خانواده ها را یکی از دلایل از بین رفتن فرهنگ کتابخوانی عنوان و بر لزوم تشویق فرزندان به کتابخوانی و بازدید از نمایشگاه های مختلف تاکید کرد .

امام جمعه میانه همچنین بر لزوم فرهنگ سازی در استفاده از تکنولوژی های نو ظهر  تاکید کرد و افزود : اهمیت ندادن به مطالعه و کتابخوانی آگاهی انسان را کم می کند .

خطیب جمعه میانه با اشاره بر لزوم تفکر  بیشتر در حل مسائل و مشکلات مردم توسط مسئولین تاکید کرد و خواستار پیگیری مطالبات مردم توسط رسانه های ارتباط جمعی شهرستان میانه شد .

حامدی با بیان این موضوع که جوانان ایرانی داشته های ارزشمند برای آینده کشور هستند که در طی سالهای گذشته  با به زمین نشاندن پهباد آمریکایی و شبیه سازی و مهندسی معکوس آن ، طی کوتاه ترین زمان ممکن باز اقتدار میهن خویش را در مقابل استکبار جهانی به نمایش گذاشتند ، اظهار داشت : جوانان ایران اسلامی نشان داده اند اگر در مقابل فکر و اندیشه آنان کارشکنی صورت نگیرد خواهند توانست به قله های پیشرفت دست یابند .
وی در ادامه با اشاره به اعزام ۳۵۰ نفر از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان میانه به مشهد مقدس است و ابراز خرسندی از حرکت انجام گرفته از سوی مسئولین این نهاد ، از تلاش تمامی خیران و همچنین  محمد علی مددی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در تهیه بلیط نیم بها برای این افراد تقدیر و تشکر کرد .

 

خبرنگار : محمد عراقی – ۹۳/۴۴۶۱/۱۰۳

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب