۰
 
کد مطلب: 51872 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۱۲
ویژه برنامه سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد در میانه برگزار می شود
 
 
مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) امسال باهماهنگی اداره تبلیغات اسلامی برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، حجت الاسلام سعیدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی میانه در گفتگو با خبرنگا میانا با بیان این مطلب افزود: خرداد ماه سال ۱۳۶۸ یکی از اندوه بارترین و در عین حال یکی از پرشکوه ترین ایامی است که ملت مسلمان ایران در طول سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی به خود دیده است.

سعید افزود: در این ماه از یک سو رهبر کبیر انقلاب اسلامی و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به ملکوت اعلی پیوست و عالمی را در غم ارتحال خود سوگوار کرد و از سوی دیگر، بزرگ مردی ازسلاله پاک پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) به رهبری و زعامت عظیم ترین انقلابتاریخ معاصر برگزیده شد.

وی گفت: این دو حادثه موجب شد تا خرداد ماه برای همیشه از یک جایگاه خاصی در تاریخ ایران اسلامی برخوردار باشد و موجب امید و دلگرمی دوستان انقلاب و ملت ایران و یأس و نا امیدی دشمنان را فرهم آورد.

سعیدی تصریح کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره این روز بر همه مسلمانان لازم و تکریم شعائر الهی است به همین منظورهم زمان با سراسر کشور مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) از ساعت ۱۱:۳۰ روزجمعه۱۴ خرداد با قرائت قرآن و مداحی و سخنرانی توسط امام جمعه محترم در مسجد جامع برگزار خواهد شد.

حضور اقشار مختلف مردم انقلابی و امت حزب الله و دلدادگان وعاشقان امام خمینی(ره) در این مراسم پیمان مجدد با مقام معظم رهبری و پشتیبانی ازارزشها و دست آوردهای انقلاب اسلامی خواهد بود.

 

 

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب