۰
 
در جاده سرچم - اردبیل روی داد

۱۰ کشته و زخمی بر اثر برخورد ۴ دستگاه خودرو

کد مطلب: 50750 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۴۷
۱۰ کشته و زخمی بر اثر برخورد ۴ دستگاه خودرو
 
 
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: صبح امروز تصادف شدیدی در جاده سرچم - اردبیل به وقوع پیوست که مرگ سه تن را به دنبال داشت.

به گزارش میانا به نقل از فارس، حبیب حسینقلی‌زاده اظهار داشت: با اعلام  تصادف چهار دستگاه خودرو در کیلومتر ۳۰ جاده سرچم – اردبیل، صبح امروز پنجشنبه سی‌ام اردیبهشت به اپراتوری اورژانس ۱۱۵ شهرستان میانه، پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی اغکند، دادلو، قافلانکوه و پایگاه امداد و نجات هلال احمر و همچنین به علت تعداد زیاد مصدوم، پایگاه فوریت‌های پزشکی خلخال استان اردبیل نیز به محل اعزام شدند.

وی گفت: با اعزام پایگاه فوریت‌های پزشکی به محل حادثه و بررسی وضعیت مصدومان، هفت مصدوم حادثه برخورد دو دستگاه پژو، یک دستگاه تویوتا کمری و یک دستگاه تریلر با انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان میانه انتقال دادند.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه در این حادثه سه تن به علت شدت جراحات وارده از جمله یک کودک در محل حادثه فوت کردند گفت: حوادث ترافیکی جاده‌ای اکثرا در نزدیکی شهرها روی می‌دهد و خواب‌آلوده بودن رانندگان و خستگی عامل اصلی این حوادث است.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب