۰
 
کد مطلب: 49014 |
 
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۲۸
باید شان نماینده و مردم در جامعه محفوظ باشد / پرهیز از اقدامات غیراخلاقی و ضد تبلیغی بر علیه رقبا و مسئولان
 
 
دادستان عجب‌شیر گفت: کاندیداها و هواداران باید در چارچوب قانون از اقدامات غیراخلاقی و ضد تبلیغی بر علیه رقبا و مسئولان به شدت پرهیز کنند.

به گزارش میانا به نقل از فارس، محمدحسن نوقربانی با بیان اینکه‌ رعایت اخلاق سیاسی موضوعی است که بیش از پیش باید مد نظر کاندیداها قرار گیرد، خاطرنشان ساخت: کاندیداها و هواداران باید در چارچوب قانون از اقدامات غیراخلاقی و ضد تبلیغی بر علیه رقبا و مسئولین به شدت پرهیز کنند.

وی با اشاره به اینکه فضای مجازی در تزریق آرامش در شفاف‌سازی و ارائه دورنمای مناسب نقش حایز اهمیتی دارند و همچنین می توانند عکس این را عمل کنند، گفت: آنچه که مهم است انتخابات باید در محیطی آرام و امن برگزار شود تا مردم بتوانند بهترین انتخاب را انجام دهند.

دادستان عجب‌شیر افزود: کاندیدا‌های انتخاباتی باید این مورد را مد نظر قرار دهند که در هر صورت پیروز و بازنده شدن در انتخابات به تخلفات و جرایم آنان برابر قانون رسیدگی خواهد شد.

نوقربانی با بیان اینکه نامزدهای انتخاباتی نباید با سخنرانی‌های خارج از عرف با احساسات مردم بازی کنند، تبیین کرد: باید شان نماینده و مردم در جامعه محفوظ باشد و خدایی نکرده هیچ فردی نتواند به خود اجازه دهد تا به شعور مردم توهین کند.

وی در ادامه اظهار کرد: فعالیت کاندیداهای انتخاباتی در تمامی مکان‌ها و فضا‌های مجازی و حقیقی کاملاً رصد می‌شود و داوطلبان نمایندگی که مصمم هستند رسالت سنگین قانون‌گذاری و نظارت را از سوی مردم بپذیرند باید بر مبنای قانون رفتار کنند و مطمئناً با کاندیداهای متخلف برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب