۱
 
کد مطلب: 47746 |
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۴۱
دردنامه ی وضعیت یادمان شهدای گمنام میانه پایان ندارد+تصاویر
 
 
گويا قرار بوده است که مجتمع رفاهی فرهنگی در اينجا ساخته و بهره برداري شود، اما وضعیت کنونی ساختمان ها حاکی از مناظر بسیار تاسف بار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، ساختمان مجتمع  رفاهی که در کنار مزار شهدای گمنام شهر میانه و در محوطه پارک جنگلی و در مجاورت ورودی جاده میانه – تبریز ساخته است که متاسفانه بدلیل بی توجهی و عدم بهره برداری اکنون به  استراحتگاهی برای معتادین و خوش گذارنی عده ای از جوانانی شده است، که شاید جایگاه و منزلت هم جواری با این مکان مقدس را به خوبی درک نکرده اند.

این ساختمان اقامتی و فروشگاه مذهبی  که می توانست موجب رونق گردشگری دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت شود، اینک فاصله ی چندانی تا نابودی کامل ندارد، شیشه ها و پنجره های آن شکسته شده است و لنگه در های آلمینیومی سرویس بهداشتی آن به سرقت رفته است، بدنه ی خارجی آن در برابر سرما و باران بشدت آسیب دیده است و بدنه و دیوار های خارجی خسارت هایی زیادی رسیده است.

پایگاه خبری میانا در راستای رسالت ذاتی خود، از سالهای گذشته چندین بار این مشکل را انعکاس داده است ولی تا کنون اقدامی از سوی مسئولین انجام نگرفته، امیدواریم امسال همزمان با سالی که با نام اقدام و عمل مزین گردیده است، متولیان امر به وضعیت اسف بار یادمان شهدای گمنام میانه رسیدگی کنند.

در ادامه تصاویر این مکان زیبا که اکنون به ویرانه ای بیش بدل شده است را مشاهده کنید.

 

۲۰۱۵۱۲۱۴_۱۰۳۸۵۶

۲۰۱۵۱۲۱۴_۱۰۳۹۲۱

۲۰۱۵۱۲۱۴_۱۰۳۹۳۳

۲۰۱۵۱۲۱۴_۱۰۳۹۵۰

۲۰۱۵۱۲۱۴_۱۰۴۰۰۱

۲۰۱۵۱۲۱۴_۱۰۴۰۲۰

۲۰۱۵۱۲۱۴_۱۰۴۰۳۱

۲۰۱۵۱۲۱۴_۱۰۴۱۳۶

۲۰۱۵۱۲۱۴_۱۰۴۱۴۸

۲۰۱۵۱۲۱۴_۱۰۴۱۵۸

۲۰۱۵۱۲۱۴_۱۰۴۲۵۹

۲۰۱۵۱۲۱۴_۱۰۴۳۱۰

۲۰۱۵۱۲۱۴_۱۰۴۳۲۸

۲۰۱۵۱۲۱۴_۱۰۴۴۱۸

۲۰۱۵۱۲۱۴_۱۰۴۴۳۹

۲۰۱۵۱۲۱۴_۱۰۴۵۲۷

۲۰۱۵۱۲۱۴_۱۰۴۶۰۱

 

 

انتهای پیام/

 

 
 
 
 
  1. همشهری گفت:

    با سلام . بنظر من باید بنیاد شهید و شهرداری به این موضوع رسیدگی کنن . مقام شهدا خیلی بالاتره و واقعا جای تاسف داره . وای بر مسئولین .

نظر شما در مورد این مطلب