۰
 
کد مطلب: 47394 |
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۰۴
اکران ویژه فیلم «بادیگارد» برای خبرنگاران و هنرمندان آذربایجان شرقی
 
 
رئیس حوزه هنری استان آذربایجان شرقی از اکران ویژه فیلم سینمایی «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی به مناسبت هفته هنر انقلاب و بزرگداشت سالروز شهادت سید مرتضی آوینی، برای خبرنگاران و هنرمندان به همراه خانواده‌های آنان خبر داد.

به گزارش میانا، تسنیم به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان آذربایجان شرقی، حسن میلانی با اعلام این خبر گفت: فیلم «بادیگارد» روز چهارشنبه ۲۵  فروردین ماه سال جاری رأس ساعت ۱۸ در محل سینما انقلاب تبریز ( مابین چهارراه شریعتی و باغ فجر- روبروی دبیرستان فردوسی) برای خانواده‌های خبرنگاران و هنرمندان اکران می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: اکران اختصاصی فیلم «بادیگارد» در راستای تکریم اصحاب رسانه و هنر، برای خانواده‌های خبرنگاران و هنرمندان روز چهارشنبه ۲۵ فروردین ماه سال جاری به نمایش در خواهد آمد.

میلانی افزود: فیلم سینمایی بادیگارد هجدهمین فیلم سینمایی ابراهیم حاتمی‌کیا است که با مضامین انقلاب و دفاع مقدس ساخته و به روی پرده رفته است.

به گزارش تسنیم، در خلاصه فیلمنامه بادیگارد آمده است: بادیگارد زندگی یک محافظ شخصی یا همان بادیگارد فرنگیان را تصویر می‌کند. این بادیگارد بخشی از زندگی خود را به محافظت از جان یک شخصیت مهم می‌گذراند اما از جایی می‌فهمد که این شخصیت بیش از آن که به فکر مصالح نظام باشد به فکر منافع شخصی است و همین موضوع است که بادیگارد را آشفته می‌کند.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب