۰
 
کد مطلب: 41347 |
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۹
وضعیت کاراته کاهای ناپدید شده در فرانسه مشخص شد
 
 
حاتمی در مورد کاراته کای اعزامی به فرانسه و ناپدید شدن وی گفت:آروین باقری باید پس اتمام ویزای 23 روزه به ایران بازگردد و آرمین روشنی در ایران است.

به گزارش میانا به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمد حاتمی مدیر روابط عمومی فدراسیون کاراته در این باره گفت: آروین باقری کاراته کای ایرانی که شایعاتی مبنی بر پناهندگی وی در برخی رسانه ها شنیده شد در حال حاضر با ویزای قانونی در فرانسه است و باید پس از اتمام زمان روادیدش به ایران برگردد در غیر این صورت از سوی پلیس فرانسه دستگیر می شود.

 

وی ادامه داد:وی به صورت شخصی به فرانسه رفته است و می تواند تا پایان مهلت روادید در این کشور بماند و استفاده از کلمه پناهنده صحیح نیست و بارحقوقی دارد.

 

حاتمی افزود :با خانواده آروین باقری گفتگو کردیم و در این باره نهایت تلاشمان را برای برگرداندن وی خواهیم کرد و می دانیم که اگر برنگردد آینده ی درخشانی در انتظارش نیست.

 

وی در مورد دیگر کاراته کای کشورمان نیز گفت:نام آرمین روشنی نیز در برخی خبر گزاری ها عنوان شد که البته آرمین روشنی در ایران است و اصلا به مسابقات اعزام نشده  است شاید به دلیل نزدیکی نام آروین و آرمین این اشتباه رخ داده است.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب