۰
 
سهل انگاری صدا و سیما در پخش برنامه ها؛

حضور کاندیدای زن اردبیل در مسابقه ۱۰۳

کد مطلب: 40005 |
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۳۶
حضور کاندیدای زن اردبیل در مسابقه ۱۰۳
 
 
در حالیکه حضور کاندیداهای انتخاباتی در صدا و سیما به دلایل تبلیغاتی ممنوع است، اما شبکه سه سیما مسابقه ای را پخش کرد که یکی از کاندیداهای زن از حوزه اردبیل، نیر، نمین و سرعین در آن حضور داشت.

به گزارش میانا به نقل از سبلانه، مسابقه تلویزیونی ۱۰۳ که از شبکه سه سیما در روزهای یک شنبه و جمعه برگزار می شود، روز گذشته میزبان ۱۰۳ نفر از جامعه کارگری بود.

اما نکته جالب در پخش این برنامه ضبط شده از سوی صدا سیما، حضور یکی از بانوان کاندیدا در انتخابات مجلس دهم از حوزه اردبیل، نیر، نمین و سرعین بود.

 

سهل انگاری صدا سیما در پخش این برنامه تلویزیونی در حالی بود که طبق قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی :« انجام هرگونه فعالیت تبلیغاتی از تاریخ اعلام رسمی اسامی نامزدها برای نامزدهای نمایندگی مجلس از صدا و سیما و نیز خطابه نماز جمعه و یا هر وسیله دیگری که جنبه رسمی و دولتی دارد و فعالیت کارمندان در ساعات اداری و همچنین استفاده از وسایل و امکانات وزارتخانه ها و ادارات، شرکت های دولتی و موسسات وابسته به دولت و شهرداری ها و شرکت ها و سازمان های وابسته به آن ها و نهادها و موسساتی که از بودجه عمومی(به هرمقدار استفاده می کنند) و همچنین در اختیار گذاشتن وسایل و امکانات مزبور ممنوع بوده و مرتکب، مجرم شناخته می شود».

 

البته هر چند این برنامه در جهت تبلیغاتی کاندیدایی صورت نگرفت اما اشتباهات این چنینی می تواند حواشی زیادی را به دنبال داشته باشد.

مسابقه تلویزیونی ۱۰۳ از ساعت ۲۲:۲۵ روز یکشنبه، با اجرای بهمن هاشمی از شبکه سه سیما پخش شد.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب