۰
 
کد مطلب: 33754 |
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۰۸
مدرسه ای که مدیرش اجازه راهپیمایی نداد!
 
 
در حاشیه راهپیمایی سیزده آبان اصفهان، دانش آموزان مدرسه هراتی اصفهان گفتند: مدیرمان اجازه حضور در راهپیمایی را به ما نداده است.

به گزارش میانا به نقل از هنرما، روز ۱۳آبان همه آمده بودند تا به استکبار و ایادی داخلی آنها بفهمانند هنوز بر شعار «مرگ بر آمریکا» اصرار داریم. چون رهبر معظم نقلاب فرمودند: خود را برای مبارزه با استکبار آماده کنید.
ما هم خود را آماده کردیم. از همه اقشار و مردم در راهپیمای این روز حضور داشتند. پیرتر ها آمده بودند تا با جوان ترها خاطراتشان را به اشتراک بگذارند. جوان تر ها آمده بودند تا بگویند اگر دشمن نگاه چپ به سوی انقلاب اسلامی داشته باشد قطعا چشمش را کور خواهیم کرد و کودکان هم آمده بودند تا بگویند ما سربازهای آینده امام خامنه ای هستیم.


اما خبرنگار ما در حین برگزاری این مراسم، به نکات جالبی برخورد کرد از جمله حضور دو زن خارجی که مو به مو صحبت ها، سخنرانی ، بیانیه و حتی متن سرود خوانده شده را پیاده کرده و با تلفن و همچنین شبکه های اجتماعی مخابره می کردند.


در طول مسیر راهپیمایی، به مدرسه هراتی می رسیم. و می بینیم که تعدادی از دانش آموزان از نرده ها بالا رفته اند و با در دست گرفتن پوسترهایی شعار مرگ برآمریکا سر می دهند. کنجکاوی ما بیشتر شد و به سمتشان رفتیم. محمد حسن می گفت خیلی به مدیر مدرسه اصرار کردیم که ما را با دانش آموزان مدارس دیگر همراه کند ولی ایشان می گوید «درستان مهم تر است»


علیرضا که با معرفی خانواده خود مشخص می شود پدرش یکی از نخبگان علمی استان است می گوید این که الان بالای نرده ها هستیم اگر ما را از مدرسه ببینند حتما تنبیهمان می کنند.


اما آنچه جلوه نمایی می کرد برگزاری پر شور این مراسم علیرغم کار شکن های زیاد صورت گرفته توسط نهادها و ارگان های مختلف بود.


حال جای این سوال باقی است آنهایی که به هر دلیلی میخواستند این مراسم برگزار نشود پاسخ خود را دریافتند؟

انتهای پیام/گ

 

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب