۰
 
کد مطلب: 33600 |
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۵۶
اقامت سه روزه اسفندیار رحیم مشایی در تبریز / حاشیه ساز دولت سابق در آذربایجان شرقی چه می کند؟
 
 
اسفندیار رحیم مشایی اقامتی سه روزه در تبریز داشته است. دلایل و جزئیات سفر وی که در یکی از هتل های معروف تبریزاسکان داشت، هنوز مشخص نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا به نقل از ائل پرس گفته می شود اسفندیار رحیم مشایی، مشاور ارشد محمود احمدی نژاد، رئیس دولت نهم و دهم طی روزهای شنبه ۹ آبان ماه تا امروز دوشنبه ۱۱ آبان ماه ۹۴ در تبریز حضور داشته است.

یکی از هتل های معروف تبریز محل اقامت این چهره سیاسی جنجال ساز بوده است.

فعلا هیچ خبری در مورد دلایل این سفر، برنامه ها و دیدارهای احتمالی و جزئیات دقیق تر این سفر مشخص نیست.

مشایی که آخرین سفر خود به تبریز را چند ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ و در قالب چهارمین سفر استانی محمود احمدی نژاد انجام داده بود؛ در حالی در تبریز حضور یافته است که روزنامه های اصلاح طلب پایتخت عملکرد انتخاباتی چهره های نزدیک به دولت سابق در شمال غرب کشور را موفق ارزیابی کرده اند. هرچند بارها فعالیت انتخاباتی رئیس جمهور سابق و اطرافیانش در انتخابات پیش روی مجلس تکذیب شده است.

از سویی دیگر نوع ارتباط احمدی نژاد و مشایی همچنان محل اختلاف نظر است. عده ای معتقدند رابطه نزدیک قبلی از بین رفته است اما برخی دیگر می گویند این ارتباط همچنان به قوت خود باقی است و این مسئله حتی تبدیل به محل بحث برای سیاسیون نزدیک به احمدی نژاد و طرفداران وی شده است.

انتهای پیام/پ

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب