۰
 
کد مطلب: 33070 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه 3 آبان 1394 ساعت 03:01
شهرام محمودی برای ارومیه ای ها خط و نشان کشید!
 
 
شهرام محمودی در پیج شخصی اش با گذاشتن چند عکس از خودش در بازی بین تیم های شهرداری ارومیه وبانک سرمایه نسبت به تماشاگران ارومیه ای واکنش نشان داد.

 به گزارش میانا به نقل ازاروم نیوز، شهرام محمودی در صفحه شخصی اینستاگرامش با نشر پیامی برای ارومیه ای ها خط ونشان کشید.

شهرام محمودی در پیج شخصی اش با گذاشتن چند عکس از خودش در بازی بین تیم های شهرداری ارومیه وبانک سرمایه در زیر آن با یک جمله ( شب بلند است و قلندر بیدار و تیم خوب سرمایه است) نسبت به تماشاگران ارومیه ای واکنش نشان داد.

شهرام محمودی که سال گذشته در تیم والیبال شهرداری ارومیه بازی می کرد و در نیم فصل دوم بعد از انتقال سعید معروف به لیگ روسیه وی به کاپیتانی تیم شهرداری ارومیه رسید ولی با بازی که در فینال لیگ برتر سال در مقابل تیم پیکان انجام داد و بعد اتفاقات حاشیه ای بعد از بازی باعث شد به یکباره شهرام محمودی از چشم تماشاگران افتاده و دیگر در دل هواداران جایگاه گذشته را نداشته باشد.

پیش بینی می شد حضور شهرام محمودی با پیراهن تیم بانک سرمایه آن هم با آن همه بازیکن ملی در جهنم سوزان ۶ هزارنفری غدیر آبستن حواشی برای وی باشد.

در دیدار روز چهارشنبه بین تیم های شهرداری ارومیه و بانک سرمایه، تماشاگران شهر عشاق والیبال از کارهای وی در مقابل اعتمادشان ابراز ناراحتی کرده بودند.

حال باید منتظر ماند و دید شهرام محمودی با انتشار این جمله سعی دارد از همین الان تیم بانک سرمایه را قهرمان لیگ بداند که نوشته تیم خوب سرمایه است؟؟

اما باید نوشت که تیم خوب تیمی است که پشتوانه تماشاگران عاشق داشته باشد نه پول!!!

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب