۰
 
فرمانده انتظامی شهرستان میانه خبر داد؛

پایان کار ۱۳ سارق حرفه‌ای در شهرستان میانه

کد مطلب: 30802 |
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۳۸
پایان کار ۱۳ سارق حرفه‌ای در شهرستان میانه
 
 
فرمانده انتظامی شهرستان میانه از دستگیری 13 سارقان حرفه‌ای در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، هاشم شعفی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: مأموران آگاهی شهرستان، با انجام تحقیقات گسترده پلیسی توانستند سارقان منزل، اماکن خصوصی، اتومبیل و موتورسیکلت را شناسایی و دستگیر کنند.

وی افزود: با بررسی به عمل آمده این سارقان حرفه‌ای، به تعداد ۷ فقره سرقت منزل، یک مورد سرقت دوچرخه، یک فقره سرقت داخل خودرو، یک دستگاه سرقت موتورسیکلت در سطح شهرستان اعتراف نمودند و در این رابطه ۱۳ سارق دستگیر و جهت تکمیل پرونده به پلیس آگاهی ارجاع داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه در پایان از عموم مردم خواست هرگونه موارد مشکوک را به شماره ۱۱۰ گزارش کنند و پیشنهادات و شکایات خود را با شماره ۱۹۷ پلیس در میان بگذارند.

* اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان میانه

فرمانده انتظامی شهرستان میانه از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با توقیف ۸ دستگاه خودرو و ۱۲ دستگاه موتورسیکلت، ۱۰ نفر معتاد تابلو و ۲ نفر فروشنده مواد به همراه مقدار قابل توجهی مواد مخدر از نوع هروئین در شهرستان میانه خبر داد.

شعفی گفت: برای احقاق حقوق شهروندان اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در مقاطع مختلف در دستور کار پلیس امنیت شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با اجرای این طرح ایست و بازرسی مقطعی و انجام گشت‌های محسوس و نامحسوس در محلات جرم‌خیز میانه و بازدید از صنوف و مراکز خرید به اجرا درآمد و ۲ نفر از خرده فروشان مواد مخدر و ۱۰ نفر معتاد متجاهر دستگیر شدند.

این مسئول انتظامی اظهار داشت: تعداد ۸ دستگاه خودرو و ۱۲ دستگاه موتورسیکلت به دلیل آلودگی صوتی، نقص مدارک و ۱۰ نفر معتاد تابلو و ۲ نفر فروشنده مواد مخدر از نوع هروئین دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی میانه از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه افراد هنجارشکن و متخلف، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب