۰
 
کد مطلب: 27876 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۴۶
یک کشته و چهار مصدوم حاصل برخورد پراید با گاردریل در کیلومتر ۲۵ میانه- زنجان
 
 
بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو سواری پراید با یک دستگاه نیسان، در کیلومتر پنج خواجه- تبریز یک نفر در دم جان باخت و یک نفر دیگر مصدوم شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا به نقل از ایرنا،حبیب حسینقلی زاده افزود: بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو سواری پراید با یک دستگاه نیسان، در کیلومتر پنج خواجه- تبریز یک نفر در دم جان باخت و یک نفر دیگر مصدوم شد.

وی اظهار کرد: این حادثه ساعت شش صبح امروز روی داد و فوریتهای پزشکی خواجه بمحل حادثه اعزام شدند و مصدوم پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان امام رضا (ع) منتقل شد.

حسینقلی زاده گفت: در سانحه ایی دیگر بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو سواری پژو در محور اهر- تبریز، گویجه بل چهار نفر مصدوم شدند.

وی ادامه داد: با اعزام پایگاههای فوریتهای پزشکی اورژانس ۱۱۵ ینگجه و دایلار مصدومان حادثه پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان اهر انتقال داده شدند.

مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان اظهار کرد: همچنین ساعت ۹٫۲۰ صبح امروز بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پراید با گاردریل در کیلومتر ۲۵ میانه- زنجان پنج نفر مصدوم شدند که برای امداد رسانی، کاردان های فوریتهای قافلانکوه و میانه به محل اعزام و مصدومان به بیمارستان میانه منتقل شدند.

وی با بیان اینکه تجمع مردم برای تماشای صحنه تصادف امداد رسانی را مختل می کند، از مردم خواست هنگام مشاهده سوانح رانندگی از تجمع در محل پرهیز و راه را برای آمبولانس های امدادی باز کنند.

وی بر لزوم رعایت سرعت مطمئنه توسط رانندگان تاکید کرد و گفت: استفاده از کمربند ایمنی میزان تلفات را در سوانح رانندگی کاهش می دهد.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب