۲
 
یک روستایی انقلابی بهتر از یک انقلابی روسیاه ؛

پویش مردمی “من یک روستایی هستم” در شهرستان میانه راه اندازی شد+تصاویر

کد مطلب: 27423 |
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۴
پویش مردمی “من یک روستایی هستم” در شهرستان میانه راه اندازی شد+تصاویر
 
 
در پی اهانت هاشمی رفسنجانی به روستایان که مهد انقلابیون هستند پویش مردمی با عنوان «من یک روستایی هستم » در شهرستان میانه راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، بعد از اظهار نظر عجیب هاشمی رفسنجانی و اهانت وی به روستاییان، کمپین های مختلفی در شبکه های اجتماعی و شهرهای مختلف کشور به صورت مردمی راه اندازی شد که طی آن روستازاده ها با انتشار عکس های خود، به این کمپین ها پیوسته و به روستا زاده بودن خود افتخار کردند.


شهرستان میانه  با بیش از ۴۰۰ روستا  اولین شهرستان در استان آذربایجان شرقی است که بیشترین روستا را در خود جای داده است و بسیاری از  روستاییان این شهرستان همزمان با سراسر کشور  با عضویت در کمپین " من یک روستایی ام" اعتراض خود را  به اهانت هاشمی رفسنجانی  اعلام نمودند .

مثل اینکه قضیه فاصله گرفتن رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام از آرمان های انقلابی و سبقه انقلابی اش هر روز شدت می گیرد، چرا که آیت الله در یکی از مصاحبه‌های اخیر خود که در فضای مجازی نیز بازنشر داشت، درباره بعضی از انقلابیون فعلی با زبان عصبانیت  می‌گوید: «بعضی‌ها هم اصلاً آن موقع‌ها نبودند و در کوچه‌های روستاهایشان می‌گشتند، ولی الآن آمده‌اند و انقلابی شده‌اند.

بدون شک تمام افراد از پیر و جوان، زن و مرد، بازاری و کشاورز، دانش آموز و دانشجو در پیروزی انقلاب اسلامی و بعد از آن در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی، شهدا و امام شهدا نقش گسترده ای ایفا کردند و به طور کلی یکی از ویژگی های بارز انقلاب اسلامی که باعث پیروزی آن نیز شد اصل فراگیر بودن آن است و در همین راستا روستائیان نیز نقشی به واقع پررنگ را ایفا کردند.


اگر روستائیان در شکل گیری انقلاب اسلامی بیشتر از شهری ها سهیم نبودند و اگر هم اقتضائات روستایی را هم در نظر بگیریم بدون شک به این نتیجه خواهیم رسید یا دوشادوش هموطنان در شهر یا به نوعی در این راستا پیشتاز بودند.

 

IMG_4622

IMG_4627

IMG_4630

IMG_4633

IMG_4640

IMG_4643

IMG_4650

IMG_4656

IMG_4663

IMG_4667

IMG_4670

IMG_4674

انتهای پیام/

عکاس : محمد زینالی

 

 

 

 

 
 
 
 
 1. ستاره گفت:

  ضمن عرض سلام وخسته نباشید اززحمات بی دریغ شمااااااااااااااااااااااااااااتقدیرو تشکررررررررررررررررررررررررر می نمایممن هم                                                                                                                                     

   

   

   

   

   

   

  باتشکر  :    من هم یک روستایی میباشم افتخار میکنم.

 2. احمد گفت:

  تو را بخدا  خودتان را مسخره نکنید با این حرکت های سخیف وسبک

نظر شما در مورد این مطلب