۰
 
کد مطلب: 23978 |
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۷
در صدا و سیما نباید فیلم هایی که برای زنان مخرب است، پخش شود
 
 
این مرجع تقلید با تاکید بر اینکه عفاف و حجاب دو مقوله جدا از هم هستند،گفت: در صدا و سیما نباید فیلم هایی که برای زنان تاثیرات مخربی دارد پخش شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا به نقل از پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، آیت الله حسین نوری همدانی ظهر امروز در دیدار با سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور ضمن اشاره به ابعاد مختلف قوای انتظامی و تاثیر گذاری این نهاد در امنیت کشور، اظهار داشت:امروز نیروی انتظامی با کمال قدرت در تمامی ابعاد تاثیر گذار است و با توجه به گستردگی کار خود در مبارزه با قاچاق و حفظ مرزها به خوبی عمل کرده است.

وی با بیان اینکه کشور ایران در منطقه رتبه اول را در امنیت دارد، تصریح کرد:کار نیروی انتظامی به نوعی عبادت محسوب می شود و اگر در کشوری امنیت نباشد کارها به خوبی پیش نمی رود.

این مرجع تقلید افزود:باید فضای امر به معروف و نهی از منکر نیز در جامعه فراهم باشد و به ارزش ها و اعتقادات جامعه اسلامی احترام گذاشته شود.

وی مسئله بد حجابی در جامعه را مورد توجه قرار داد و گفت:مسئله حجاب و بد حجابی نباید طولانی شود و هر چه سریعتر باید این مسائل حل شود.

آیت الله نوری همدانی،ابراز داشت:دولت باید با ابلاغیه ای این موضوع را از خودش شروع کند و نهاد هایی که مرتبط با دولت هستند،حجاب را الزامی کنند و بدین وسیله فرهنگ سازی انجام دهد.

وی عنوان کرد:عفاف و حجاب دو مقوله جدا از هم هستند، بانوان کشور ماهمگی عفاف دارند اما گاهی اوقات برخی بد حجاب هستند که باید اینگونه موارد اصلاح شود.

استاد حوزه علمیه قم صدا و سیما را در موضوع گسترش بد حجابی مقصر دانست و خاطر نشان ساخت:در برخی موارد فیلم هایی پخش می شود که بانوان با دیدن آنها تاثیرات منفی به خود می گیرند و این کار کاملا اشتباه است.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب