۰
 
کد مطلب: 23883 |
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۴
مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه میانه برگزار شد +تصاویر
 
 
با حضور جانشین سپاه عاشورا استان اذربایجان شرقی، سرهنگ پاسدار جعفر غیابی به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه میانه منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، صبح روز پنج شنبه ۲۱ خرداد ماه ۹۴، با حضور سرهنگ علی قادری جانشین سپاه عاشورا، امام جمعه میانه، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اداری و مسئولین و مدیران ادارات و سازمان ها و همچنین جمعی از خانواده های شهداء و ایثارگران و پاسداران و بسیجیان سپاه ناحیه، مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه میانه برگزار شد.

سرهنگ پاسدار عبدالحسین ایمانی پیروی از ولایت را لازمه استوار ماندن جامعه در مقابل دشمنان عنوان کرد و افزود: اگر تلاش های ما در جهت رضای خداوند متعال و تداوم راه شهدا و لبیک گویی به منویات مقام معظم رهبری(مد) باشد، مطمعناً پیروزی نهایی در جنگ استکبار جهانی نصیب ما خواهد بود.

سرهنگ ایمانی  به کسب رتبه برتر نیروهای بسیج و سپاه ناحیه میانه در چهارمین جشنوراه مالک اشتر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و تمامی موفقیت های بدست آمده در این عرصه را مدیون تلاش ها و زحمات کلیه مسئولین و پاسداران و بسیجان شهرستان میانه برشمرد.

در این مراسم طی اهدا و قرائت حکمی از طرف سردار کریمیان فرمانده سپاه عاشورا، سرهنگ پاسدار جعفر غیابی به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان میانه معرفی و از خدمات ارزنده سرهنگ پاسدار عبدالحسین ایمانی تقدیر شد.

امام جمعه میانه در این مراسم با اشاره اهمیت و جایگاه بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران و عمل به فرمایشات امام راحل در تمامی مراحل زندگانی، تودیع و معارفه دنیا برای ما انسان ها را نمونه ای بارز برای کوتاه بودن فرصت ها در راه دست یابی به سعادت دنیا و آخرت برشمرد.

حجت الاسلام والمسلمین حامدی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و تلاش های ارزنده سرهنگ پاسدار ایمانی و آرزوی توفیق برای سرهنگ غیابی در ادامه راه فرماندهی نیروهای سپاه و بسیج شهرستان میانه، با اشاره به همدلی و همزبانی مسئولین در سال گذشته در راستای عمل به شعار سال، سربازی نظام الهی را بزرگترین نعمت الهی که نمی توان شکر آن را بجا آورد، عنوان کرد.

امام جمعه میانه بر لزوم توانمند سازی و استفاده از پتانسیل و فکر نیروهای جوان در بدنه سپاه و بسیج تاکید کرد.

سرهنگ علی قادری جانشین فرمانده سپاه عاشورا نیز مردم را به عنوان نقطه اتکا نیروهای سپاه و بسیج عنوان کرد و افزود: تمامی تلاش دشمنان در جهت سلب این قدرت بی پایان نظام و انقلاب و جدا سازی آن از سپاه و بسیج است.

وی بر لزوم بصیرت و آگاهی مردم و مسئولین در مقابل توطئه های دشمنان تاکید کرد و افزود: در بحث مذاکرات هسته ای کشور ما در مقابل دشمنان همین نظام و انقلاب ایستاده است که این مسئله بیانگر قدرت جمهوری اسلامی ایران در معادلات جهانی است.

سرهنگ قادری با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری (مد) نسبت به تحولات منطقه و جهان، خاطرنشان کرد: مطمعناً اگر نیروهای مقاومت و بسیج مردمی در آن سوی مرزها با دشمنان مبارزه نکنند، باید شاهد گسترش و انتقال جنگ ها به داخل شهرهای کشور باشیم.

وی امنیت و آسایش حاکم در جامعه را مدیون رشادت ها و فداکاری های نیروهای نظامی در عرصه های ملی و بین المللی خواند و اظهار داشت: نیروهای بسیج باید حمایت های مالی و معنوی از جبهه مقاومت، در جهت تحقق اهداف نظام اسلامی و تهدیدات دشمنان قدم بردارند.

سرهنگ پاسدار غیابی فرمانده سپاه ناحیه میانه ضمن تقدیر و تشکر از لطف و عنایات تمامی حاضرین و مسئولین امر، بر لزوم ادامه دادن راه و فکر شهدا در رسیدن به سعادت و پیروزی ملت شریف ایران در مقابل عیادی کفر و استکبار جهانی تاکید کرد.

سرهنگ غیابی خاطرنشان کرد:امیدواریم با لطف و عنایات پرودگار متعال و با تأسی از سیره ائمه معصومی(علیه السلام ) و سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و به پشتوانه نیروهای بسیج و سپاه در این راه سربلند و موفق باشیم و بتوانیم با عمل به فرمایشات مقام عظمی ولایت در جهت مقابله با توطئه های دشمنان نظام و انقلاب مبارزه کنیم.

 

 

مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه میانه برگزار شد +تصویر

IMG_1899

IMG_1901

IMG_1902

IMG_1905

IMG_1921

IMG_1923

IMG_1926

IMG_1933

IMG_1942

IMG_1953

 

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب