۰
 
نظری از اساتید حوزه و دانشگاه:

قرآن و ولایت با بشقاب های ماهواره سنخیّت ندارد

کد مطلب: 22856 |
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۱۸
قرآن و ولایت با بشقاب های ماهواره سنخیّت ندارد
 
 
حجت الاسلام مجتبی نظری از اساتید حوزه و دانشگاه همایش بصیرت افزایی و روشنگری با رویکرد تبیین اثرات مخرب ماهواره گفت:قرآن و ولایت با بشقابهای ماهواره، بی حجابی و بی عفتی در جامعه سنخیّت ندارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، به مناسبت گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر، همایش بصیرت افزایی و روشنگری با رویکرد تبیین اثرات مخرب ماهواره و شبکه های اجتماعی بر فرهنگ اسلامی با حضور ۵۰۰ نفر از بسیجیان حوزه های مقاومت بسیج شهید بهشتی و شهید تندگویان در مسجد جامع شهرستان میانه برگزار شد.

    در این برنامه که به همت اعضای پایگاه عاشورا برگزار شد، حجت الاسلام مجتبی نظری از اساتید حوزه و دانشگاه با اشاره به آیاتی از قرآن کریم، امانت ودیعه نهاده شده بر دوش انسان را قرآن و اهل بیت(ع) و تمامی ارزشهای انسانی و دینی عنوان کرد و افزود: قرآن در شب قدر برما نازل شده و در روز غدیر تحویل داده شده است یعنی قرآن بی ولایت معنا ندارد و این دو قابل تفکیک از هم نیستند.

   حجت الاسلام نظری با بیان اینکه بنده خدا کسی است که روح و روانش در عبادت الهی ملازم جسمش باشد، گفت: کسی که بنده خدا نباشد نمی تواند امانتدار امانات الهی باشد.

     وی جشن طلاق، ازواج سفید، زوج معنوی، ورود سگ و حیوانات نجس در زندگی، خیانت زوجین به هم و … را از مصادیق بارز انحراف از فرهنگ اسلامی و قرآن و ولایت عنوان کرد و هشدار داد: مراقب بیماری فرهنگی باشید که اگر فرهنگتان ایدز بگیرد، مقاومت آن صفر شده و از بین خواهد رفت.

   وی از والدین خواست تا ضمن اصلاح امورات و رفتار خود، مراقب فرزندانشان بوده و با ایجاد ارتباط عاطفی در خانواده، اجتناب از شبکه های اجتماعی و ماهواره، ارتباط با علماء و مساجد، در مقابل دشمن و توطئه ها و جنگ های نامرئیش بایستند و با تاسی از یاران اباعبدالله الحسین(ع) تا پای جان از اسلام، قرآن و ولایت دفاع کنند.

 
۲ (۱۴)
۲ (۱۶)
۲ (۲۰)
 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب