۰
 
امام جمعه موقت بستان آباد در مراسم هفته عقیدتی سیاسی در شهر میانه:

استاد شهید مطهری زکات علمش را به خوبی پرداخت کرد

کد مطلب: 21416 |
 
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۵۹
استاد شهید مطهری زکات علمش را به خوبی پرداخت کرد
 
 
آیین گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی با حضور بیش از 200 نفر از مربیان عقیدتی، اساتید و هادیان سیاسی و سرگروه های صالحین بسیج در حسینیه امام خمینی(ره) سپاه میانه برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، امام جمعه موقت شهرستان بستان آباد در این همایش با تبریک هفته عقیدتی سیاسی، خداوند را اولین معلم بشر دانست که تمامی اسماء را یکجا به حضرت آدم(ع) آموخت.

   حجت الاسلام احمد تقی زاده با بیان اینکه خدا پس از آموختن اسماء به حضرت آدم به او امر کرد تا آنها را به ملائکه بیاموزد، اظهار داشت: هر چیزی زکاتی دارد و زکات علم نشر و گسترش آن است و آموختن آنچه می دانیم یک وظیفه ذاتی معلم است و این وظیفه را شهید مطهری به نحو احسن انجام داد.

   وی به روز بودن و کسب علم روز، نورانیت درون و اطلاع از تمامی مسائل پیرامونی و انتقال فهمیده ها و آموخته ها را مهمترین ویژگی های مربیان دانست و از مربیان و اساتید خواست تا در درک حقیقت واقعیات و انتقال صحیح آن به متربیان تمامی توان خود را بکار گیرند.

   در این همایش از مربیان نمونه عقیدتی، اساتید و هادیان سیاسی برتر ناحیه همچنین از برگزیدگان مسابقه مقاله نویسی "باورهای دینی بهداشت و سلامت" با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب