۱
 
کد مطلب: 2024 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۵۱
همایش خانواده بدون ماهواره در شهرستان میانه برگزار شد
 
 
حجت ااسلام امیرنژاد مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه میانه: دشمن در جنگ فرهنگی بهترین امکانات را به میدان آورده است و هدفش ایجاد اسلام هراسی، شیعه هراسی و بسیج هراسی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا : همایش خانواده بدون ماهواره با حضور دبیران، دانش آموزان و اولیای آنان در هنرستان فنی و حرفه ای هدف توسط کانون بسیج فرهنگیان میانه برگزار شد .

   مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه در این همایش با اشاره تلاش دشمن در ایجاد اسلام هراسی، شیعه هراسی و بسیج هراسی، اظهار کرد: دشمن در جنگ فرهنگی بهترین امکانات را به میدان آورده است و مستقیما بر علیه دین ما فعالیت و تبلیغ می کند و ماهواره سلاح او در جهت نابودی خانواده های ایرانی است خانواده هایی که سرشار از ارزشها و کرامات انسانی هستند.

   حسن  امیرنژاد با بیان اینکه درخانواده بدون ماهوراه، صفا و صمیمیت و آرامش و محبت وجود دارد، گفت: قدرت ما قدرت معنوی است و باید اسلامی حرکت کنیم و اسلامی فکر و مطالعه داشته باشیم، الگوی ما باید اسلام، ائمه و شهدا باشند، ما فرهنگ غنی اسلامی داریم و نباید از سبک زندگی غربی تقلید کنیم.

   وی با تاکید بر لزوم هوشیاری و بصیرت در برابر توطئه دشمن افزود: با گرایش به برنامه های ماهواره ای، آرام آرام خانواده ها به باتلاقی کشیده می شوند که راه نجات آن بسته است و ارزشها و قید و بندها در آن کنار زده شده است .

   در پایان از تعدادی از  دانش آموزان فعال در عرصه بسیج تجلیل شد.

DSC00134

DSC00143

DSC00156

 
 
 
 
  1. نیما پاکدل گفت:

    چقدر خوب میشد اگه میتونستیم همه ی ماهواره هارو جمع میکردیم

نظر شما در مورد این مطلب