۱
 
کد مطلب: 20175 |
 
تاریخ انتشار : جمعه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۱
پیگیری و حل مشکلات کارخانه فولاد میانه منوط به فرد خاص نیست
 
 
امام جمعه میانه پیگیری و حل مشکلات واگذاری کارخانه فولاد میانه به بخش خصوصی را در سایه تلاش تمامی مسئولین شهرستان تا رسیدن به نتیجه نهایی عنوان کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، حجت الاسلام والمسلمین حامدی امام جمعه شهر میانه در خطبه های نماز جمعه عبادی سیاسی در جمع پرشور نمازگزاران با اشاره به این موضوع که زکات به تناسب هر چیزی در شرع مقدس معین شده، بر امر دوری  افراد از بُخل و نا‌آگاهی در زندگی تاکید کرد.

امام جمعه میانه با اشاره به این موضوع که سوء استفاده از مال و جایگاه اجتماعی در سایه بُخل منشا بسیاری از رذایل اخلاقی می باشد، اظهار داشت: رعایت نکردن حقوق الهی و قطع صله رحم و مال اندوزی بدون رعایت حلال و حرام از جمله موارد ی است که در سایه بُخل ورزی به خطر حفظ جایگاه و موقعیت اجتماعی در افراد پدید می آید.

وی با بیان این موضوع که گاهاً برخی افراد نیز مانع انجام اعمال نیک و صالح افراد و دست یابی آنها به خیر دنیا و آخرت می شوند، خاطرنشان کرد: بهترین مثال برای درک این موضوع همین مسئله هسته ای کشور بشمار می آید که کشور های غربی دست یابی بدان را عامل به خطر افتادن سلطه گری خود در دنیا قلمداد می کنند.

خطیب جمعه میانه با تبریک هفته سلامت از زحمات شبانه روزی کلیه پرسنل تقدیر و تشکر کرد و با اشاره به نقش غذای سالم در سلامت افراد، با توجه به نامگذاری این هفته با عنوان " تامین غذای سالم"،  اظهار داشت: تحقق این شعار که فقط به این هفته خاص خلاصه نمی شود، نیازمند همکاری تمامی سازمان ها و نهاد های مرتبط در امر تولید مواد غذایی و آگاهی بخشی به مردم است، زیرا هر گونه کوتاهی در چرخه تولید مواد غذایی جبران ناپذیر خواهد بود.

وی ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد امام جواد (ع) در روز ۹ اردیبهشت ماه، مصادف با فرا رسیدن روز شوراها در کشور، خواستار تحقق شعار های انتخاباتی و بستن کمر همت در حل مشکلات شهر توسط اعضای شورای اسلامی شهر میانه شد.

امام جمعه میانه با اشاره به ۱۰ اردیبهشت روز ملی خلیج فارس، افزود : جعل نام و هویت خلیج فارس، توطئه دشمنان در ایجاد شکاف بین ملت ها می باشد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان میانه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش تمامی مسئولین اعم از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و اسماعیل حیدری آزاد فرماندار سابق در حل مشکل کارخانه فولاد میانه و همچنین ادامه دادن توامان این راه توسط حمید شکری فرماندار تازه منصوب شده شهرستان، با اشاره به این موضوع که هنوز مشکل این کارخانه بصورت کاملا نهایی حل نشده است، اظهار داشت: متوقف نشدن تولید کارخانه و حفظ اشتغال این مجموعه از اصلی ترین خواسته های مسئولین شهرستان بشمار می آید.

وی با بیان این موضوع که ملاک بازگشت این کارخانه به هر مجموعه یا فرد خاصی، رونق دادن به تولید و تامین نیاز ها و مطالبات کارگران این مجموعه بزرگ صنعتی است، افزود:  تا این مرحله از پیگیری های مداوم مسئولین شهرستان شاهد موفقیت های چشمگیری بودیم که در سایه کار دسته جمعی مسئولین و همچین صبر و شکیبایی خود کارگران فولاد بوده است.

حجت الاسلام و المسلمین حامدی، با بیان این موضوع که تک روی های مسئولین در بحث حل مشکلات واگذاری کارخانه فولاد نتیجه بخش نخواهد بود، اظهار داشت: پیگیری و حل مشکلات کارخانه فولاد منوط به یک فرد خاص نیست.

 

 
 
 
 
  1. حمید محمد زاده اصل میانجی بستان ابادی گفت:

    بیانات امام جمعه کاملا درسته افراد زیادی دارن تلاش میکنند در این زمینه
     

نظر شما در مورد این مطلب