۰
 
کد مطلب: 1943 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۸
اعتماد به نیروهای بسیجی تنها را برون رفت از فشارهای اقتصادی
 
 
امام جمعه شهرستان میانه : فرهنگ بسیجی، فرهنگی است که اگر در جامعه نهادینه شود ما به تمام مشکلات فائق خواهیم آمد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا : روز چهارشنبه ۵ آذرماه ۹۳ ، همزمان با سالروز صدرو فرمان تاریخی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران مراسم اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان میانه با شعار شکوه مقاومت و حماسه حضور برگزار شد .

حجت الاسلام و المسلمین حامدی ، امام جمعه شهر میانهطی سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک هفته بسیج با بیان این موضوع که بسیج فقط یک لفظ و عنوان برای یدک کشیدن نیست افزود: فرهنگ بسیج ، فرهنگی تاثیر گذار و تعیین کننده است که در سایه آن کشور توانسته به پیشرفت های چشمگیری در مقابل اسلام آمریکایی و استکبار جهانی دست یابد .

وی با اشاره به اهمیت دست یابی به حقیقت و معنای اصلی بسیج در میان تمامی اقشار جامعه ،اظهار داشت :با نهادینه شدن فرهنگ بسیج در جامعه همچون هشت سال دفاع مقدس ، خواهیم توانست بر تمامی مشکلات غلبه کنیم .

امام جمعه میانه اعتماد به نیروهای بسیجی را تنها را برون رفت از فشارهای اقتصادی علیه کشور دانست و افزود : توجه به داشته های درونی و پیدا سازی اقتصاد مقاومتی در جامعه لازمه اصلی پشرفت و توسعه کشور در مقابل توطئه های استکبار جهانی است .

وی همچنین خواستار توجه و پیداسازی فرهنگ بسیجی در تمامی مولفه ها و شئونات اجتماعی شد و بر لزوم اعتماد سازی بر روی جوانان بسیجی توسط مسئولین تاکید کرد :

حامدی اظهار داشت : راندمان بالا با هزینه کم از فواید استفاده از نیروهای جوان بسیجی در عرصه سازندگی کشور است .

حجت اسلام والمسلمین حامدی همچنین با بیان این موضوع که بسیجیان بایستی به مسئوله  خود سازی و اخلاص و دوری جستن از حرکت انفرادی توجه داشته باشند ، گفت : بصیرت و ایثار وعمل به فرمایشات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) از شاخصه های اصلی یک بسیجی بشمار می آید .

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب