۰
 
کد مطلب: 1942 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۹
اهرم تحریم در مذاکرات در مقابل نیروهای بسیج در کشور بی نتیجه خواهد ماند
 
 
اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان میانه با عنوان شکوه مقاومت با حضور سردار پورجمشیدیان برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا : روز چهارشنبه ۵ آذرماه ۹۳ ، همزمان با سالروز صدرو فرمان تاریخی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران مراسم اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان میانه با شعار شکوه مقاومت و حماسه حضور برگزار شد .

سردار پورجمشیدیان معاون محترم آموزشی نیروی زمینی سپاه ، در این مراسم با اشاره به این موضوع که شهرستان میانه بعنوان دروازه آذربایجان از ابتدای شکل گیری انقلاب با تقدیم شهدای فراوان نقشی مهم و اساسی در پایداری مسیر انقلاب و هشت سال دفاع مقدس داشته است افزود : شخصیت ها و علمای بزرگ شهرستان میانه ،الگویی مناسب برای بسیجیان امروز کشور است .

IMG_7519

سردار پورجمشیدیان با بیان این موضوع که حماسه سازی های نیروهای بسیجی شهرستان میانه در طول  هشت سال دفاع مقدس همچون ستاره ای در آسمان ولایت و انقلاب خواهد درخشید ، اظهار داشت : حمایت های مردم میانه در پشتیبانی از جبهه های جنگ باعث کینه رژیم بعثی و حملات متعدد هوایی علیه این شهر و شهادت دختران مظلوم زینبیه و ثارالله  و شهیدان بیشماری در سایر نقاط کشور شده است .

وی با بیان این موضوع که انقلاب اسلامی آرزو و ثمره مجاهدت های مردان بزرگ اسلام است ،خاطرنشان کرد : بسیج توانسته با رفع فتنه های متعدد و دفع تجاوزات علیه کشور نقشی اساسی در مستحکم نمودن پایه های نظام اسلامی داشته باشد .

IMG_7633

پورجمشیدیان با اشاره به پیشرفت های روز افزون کشور در عرصه های اقتصادی و نظامی ، از بسیج بعنوان پشتیبان نظام و مردم یاد کرد و افزود: اهرم تحریم در مذاکرات در مقابل  وجود نیروهای بسیج در کشور بی نتیجه خواهد ماند و جوانان کشور همچنان به قله های رفیع پیشرفت و ترقی در عرصه های علمی و دست یابی به تکنولوژی ها روز پیشتاز خواهند بود .

IMG_7632

 

همچنین در این همایش پرچم عزت و افتخار و تلاش و مجاهدت توسط یکی از پیرترین فرماندهان پایگاه های مقاومت که افتخاری پدر شهید بودن را دارد به صورت نمادین به دست یکی از جوانان بسیجی سپرده شد و این بسیجی سرافراز پرچم اقتدار کشور را بر دوش گرفته و در برابر بسیجیان به اهتزاز درآورد.

IMG_7681

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب