۱
 
کد مطلب: 18760 |
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۱۲
اجرای اصل ۴۴ در شهرستان میانه منوط به حل مشکلات کارخانه فولاد است
 
 
امام جمعه میانه از توقف هر گونه واگذاری مجموعه های صنعتی شهرستان در راستای اجرای اصل 44 منوط به حل مشکل کارخانه فولاد میانه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، حجت الاسلام والمسلمین حامدی نماینده ولی فقیه در شهرستان میانه و خطیب نماز جمعه شهر میانه، جلسه حاضر شورای اداری این شهرستان را نمودی از همدلی و هم زبانی در سال جدید عنوان کرد و اظهار داشت: امیدواریم در سال جدید مسلمانان در هر نقطه از جهان نماد رعفت، مودت و همدلی باشند.

امام جمعه میانه در جمع اعضای شورای اداری شهرستان ضمن تاکید بر اجرای تکالیف و مسئولیت های دینی در جامعه از برخی دوگانگی ها و جبهه بندی های جناحی و سیاسی در کشور به عنوان حربه جدید دشمنان و عوامل بیرونی یاد کرد و اظهار داشت : مقام معظم رهبری (مد) با تیز بینی و اشرافیت کامل بر مسائل پیش روی جامعه همدلی و وفاق را دربین آهاد جامعه بوجود آورده اند.

حامدی با بیان این موضوع که هنوز در بحث مذاکرات هسته ای اتفاق خاصی نیوفتاده است، شادی بیش از حد در این راستا را بهانه ای بیش برای طرف های مذاکره کننده غربی در بزرگ نمایی و پافشاری بر مواضع غیر منطقی خود عنوان کرد.

امام جمعه میانه اتفاقات اخیر در مسئله هسته ای را مبنای گفتگو بیشتر بین کشورهای مذاکره عنوان کرد و اظهار داشت : صحبت های انجام شده و یا بیانه هایی که قرائت شد به معنای توافق نهایی و کامل نیست.

حجت الاسلام و المسلمین حامدی با اشاره به این موضوع که دشمنان ما بیشتر به بحث مذاکره نیازمند هستند، خاطرنشان کرد: مسئله ی هسته ای کشور به این مذاکرات گره نخورده است.

وی با اشاره به مشکلات پیش آمده در کارخانه فولاد میانه با بیان این موضوع که در کشور بخصوص در مسئله ی اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴ مشکل داریم اظهار داشت : شهرستان میانه مارگزیده اجرای غلط این سیاست ها به شمار می آید.

امام جمعه میانه از توقف هر گونه واگذاری در راستای اجرای اصل ۴۴ در سطح شهرستان میانه تا تعیین و تکلیف مشکلات کارخانه فولاد شد.

 

 

 

 
 
 
 
  1. قاسمی گفت:

    آقای امام جمعه مشکلات را باید بصورت جدی و عملی حل کرد تنها با سخنرانی و حرف زدن مشکل حل شدنی نیست

    مردم بیشتر از این حرفها در مشکلات گیر کرده اند

    چرا واگذاری در عرض یکماه صورت گرفت ولی لغو واگذاری و مشکلاتش هنوز بیش از یکساله حل نمیشود

نظر شما در مورد این مطلب