۰
 
کد مطلب: 1855 |
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۳
اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان میانه برگزار شد +گزارش تصویری
 
 
اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان میانه با عنوان شکوه مقاومت با حضور سردار پورجمشیدیان برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا : روز چهارشنبه ۵ آذرماه ۹۳ ، همزمان با سالروز صدرو فرمان تاریخی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران مراسم اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان میانه با شعار شکوه مقاومت و حماسه حضور برگزار شد .

عبدالحسین ایمانی فرمانده سپاه ناحیه میانه در ابتدای این مراسم ضمن خیر مقدم گویی خدمت سردار پور جمشیدیان معاون محترم آموزشی نیروی زمینی سپاه و تبریک هقته بسیج به تمامی اقشار بسیج و مسئولین شهرستان ، ضمن اعلام آمادگی نیروهای مقاومت بسیج شهرستان میانه در عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و حضور در تمامی عرصه های سازندگی کشور افزود : شهرستان میانه به پشتوانه ی نیروهای توانمند بسیجی توانسته تا در عرصه های مختلف سازندگی به موفقیت های چشمگیری دست یابد .

ایمانی با بیان اینکه بسیجیان شهرستان میانه همیشه آماده جانفشانی در راه اسلام و اطاعت از ولی امر مسلمین جهان هستند، مقابله با تهدیدات و توطئه های دشمنان را ماموریت اصلی آنان عنوان کرده و افزود:  اکنون بسیج در محرومیت زدایی و سازندگی کشور تلاش زیادی کرده و با ورود حماسی خود در عرصه  اقتصاد مقاومتی دشمن را به زانو درآورده است.

امام جمعه میانه :اعتماد به نیروهای بسیجی تنها را برون رفت از فشارهای اقتصادی

حجت الاسلام و المسلمین حامدی ، امام جمعه شهر میانه نیز طی سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک هفته بسیج با بیان این موضوع که بسیج فقط یک لفظ و عنوان برای یدک کشیدن نیست افزود: فرهنگ بسیج ، فرهنگی تاثیر گذار و تعیین کننده است که در سایه آن کشور توانسته به پیشرفت های چشمگیری در مقابل اسلام آمریکایی و استکبار جهانی دست یابد .

وی با اشاره به اهمیت دست یابی به حقیقت و معنای اصلی بسیج در میان تمامی اقشار جامعه ،اظهار داشت :با نهادینه شدن فرهنگ بسیج در جامعه همچون هشت سال دفاع مقدس ، خواهیم توانست بر تمامی مشکلات غلبه کنیم .

امام جمعه میانه اعتماد به نیروهای بسیجی را تنها را برون رفت از فشارهای اقتصادی علیه کشور دانست و افزود : توجه به داشته های درونی و پیدا سازی اقتصاد مقاومتی در جامعه لازمه اصلی پشرفت و توسعه کشور در مقابل توطئه های استکبار جهانی است .

وی همچنین خواستار توجه و پیداسازی فرهنگ بسیجی در تمامی مولفه ها و شئونات اجتماعی شد و بر لزوم اعتماد سازی بر روی جوانان بسیجی توسط مسئولین تاکید کرد :

حامدی اظهار داشت : راندمان بالا با هزینه کم از فواید استفاده از نیروهای جوان بسیجی در عرصه سازندگی کشور است .

حجت اسلام والمسلمین حامدی همچنین با بیان این موضوع که بسیجیان بایستی به مسئوله  خود سازی و اخلاص و دوری جستن از حرکت انفرادی توجه داشته باشند ، گفت : بصیرت و ایثار وعمل به فرمایشات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) از شاخصه های اصلی یک بسیجی بشمار می آید .

سردار پور جمشیدیان :اهرم تحریم در مذاکرات در مقابل نیروهای بسیج در کشور بی نتیجه خواهد ماند

سردار پورجمشیدیان معاون محترم آموزشی نیروی زمینی سپاه ، با اشاره به این موضوع که شهرستان میانه بعنوان دروازه آذربایجان از ابتدای شکل گیری انقلاب با تقدیم شهدای فراوان نقشی مهم و اساسی در پایداری مسیر انقلاب و هشت سال دفاع مقدس داشته است افزود : شخصیت ها و علمای بزرگ شهرستان میانه ،الگویی مناسب برای بسیجیان امروز کشور است .

سردار پورجمشیدیان با بیان این موضوع که حماسه سازی های نیروهای بسیجی شهرستان میانه در طول  هشت سال دفاع مقدس همچون ستاره ای در آسمان ولایت و انقلاب خواهد درخشید ، اظهار داشت : حمایت های مردم میانه در پشتیبانی از جبهه های جنگ باعث کینه رژیم بعثی و حملات متعدد هوایی علیه این شهر و شهادت دختران مظلوم زینبیه و ثارالله  و شهیدان بیشماری در سایر نقاط کشور شده است .

وی با بیان این موضوع که انقلاب اسلامی آرزو و ثمره مجاهدت های مردان بزرگ اسلام است ،خاطرنشان کرد : بسیج توانسته با رفع فتنه های متعدد و دفع تجاوزات علیه کشور نقشی اساسی در مستحکم نمودن پایه های نظام اسلامی داشته باشد .

پورجمشیدیان با اشاره به پیشرفت های روز افزون کشور در عرصه های اقتصادی و نظامی ، از بسیج بعنوان پشتیبان دولت و مردم یاد کرد و افزود: اهرم تحریم در مذاکرات در مقابل  وجود نیروهای بسیج در کشور بی نتیجه خواهد ماند و جوانان کشور همچنان به قله های رفیع پیشرفت و ترقی در عرصه های علمی و دست یابی به تکنولوژی ها روز پیشتاز خواهند بود .

همچنین در این همایش پرچم عزت و افتخار و تلاش و مجاهدت توسط یکی از پیرترین فرماندهان پایگاه های مقاومت که افتخاری پدر شهید بودن را دارد به صورت نمادین به دست یکی از جوانان بسیجی سپرده شد و این بسیجی سرافراز پرچم اقتدار کشور را بر دوش گرفته و در برابر بسیجیان به اهتزاز درآورد.

خبرنگار و عکاس : امید کوهی

IMG_7417

IMG_7430

IMG_7431

IMG_7449

IMG_7461

IMG_7471

IMG_7480

IMG_7487

IMG_7510

IMG_7517

IMG_7519

IMG_7530

IMG_7533

IMG_7545

IMG_7557

IMG_7574

IMG_7583

IMG_7587

IMG_7632

IMG_7633

IMG_7662

IMG_7681

IMG_7691

IMG_7692

IMG_7695

IMG_7709

IMG_7715

 
 
 
 

نظر شما در مورد این مطلب