۱
 
کد مطلب: 14120 |
 
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۹
پاسخگویی رییس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا به ایرانیان خارج از کشور
 
 
سرهنگ ابراهیم رضایی نژاد رییس پلیس مهاجرت و گذرنامه نیروی انتظامی روز یکشنبه با حضور در مرکز شبانه روزی 2777 شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور پاسخگوی سوالات و مشکلات ایرانیان مقیم خارج از کشور شد.

به گزارش میانا به نقل از ایرنا، در این پاسخگویی که بصورت ارتباط مستقیم با ایرانیان مقیم خارج از کشور بود پنجاه نفر مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند.

بیشترین مشکلات ایرانیان خارج کشور موضوع تسهیل در تردد، صدور گذرنامه و تمدید گذرنامه بود که رییس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا و چند نفر از کارشناسان و مسوولان پلیس مهاجرت و گذرنامه پاسخگوی مسائل و مشکلات آنان شدند.

همچنین سی نفر از ایرانیان خارج کشور مشکلات خود را از طریق ایمیل به مرکز شبانه روزی ۲۷۷۷ شورای عالی ایرانیان ارسال کرده بودند که رسیدگی شد.

بیشتر ایرانیان خارج کشور از کشورهای کانادا، آلمان، انگلیس، آمریکا و کشورهای حاشیه خلیج فارس بودند که خواستار رفع مشکلات خود در صدور و تمدید گذرنامه خود شدند.

بر اساس این گزارش قرار شد توافق همکاری بین شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور و پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا جهت رفع مشکلات ایرانیان صورت گیرد که به همین منظور قرار است نماینده پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا در طول هفته در این مرکز شبانه روزی پاسخگوی سوالات ایرانیان خارج از کشور باشد.

 
 
 
 
 1. سعید صبوری گفت:

  با سلام

  و تبریک سال نو

  حرکت های اینگونه و ایجاد امکانات توسط سازمانهای زحمت کش جمهوری اسلامی قابل تقدیر است.

  افرادی زیادی در ایران و خارج از کشور بدون داشتن اطلاعات کافی و ترس از مراجعه به سازمانها با مشکل خود زنذگی میکنند بدون آنکه بدانند شاید این مشکل به طرز اسان حل شود.

  ایجاد چنین امکاناتی واقعا مورد نیار ایرانیان بود ه و امید است به طرز خوب استفاده و کارشناسان به موقع جواب ایرانیان را  بدهند

  در آخر از مجری و تمام زحمت کش های این برنامه قدردانی میگردد.

  به امید پیشرفتهای بیشتر در ایران اسلامی

نظر شما در مورد این مطلب