گفتگوی میانا
 

مدیر جهاد کشاورزی میانه:

کبک بزرگترین مانع در برابر آفت سن گندم است

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میانه، کبک را یکی از راه‌های طبیعی موثر در مبارزه با آفات گیاهان دانست و بر لزوم عدم شکار بی رویه و برخورد با متخلفان آن تاکید کرد.

 

پیشکسوت هشت سال دفاع مقدس در گفتگو با میانا:

انسجام نیروهای ارزشی و انقلابی در سایه مقابله با نفوذ دشمنان میسر خواهد شد

پیشکسوت عرصه جهاد و شهادت، نبود انسجام و وحدت در نیروهای انقلابی و ارزشی از جمله مهم ترین اهداف دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برشمرد که با نفوذ از طرق مختلف در صدد تحقق آن هستند.

 

محقق و استاد حوزه علمیه قم در گفتگو با میانا:

تلاوت و فهم آیات قرآن تنها راه شناخت ماه رمضان می باشد

آیت الله مقیمی استاد حوزه علمیه قم تلاوت قرآن کریم و بهره مندی معنا و مفهوم آیات کلام وحی را تنها راه شناخت ماه مبارک رمضان و عامل گشوده شدن درهای برکت آسمان و زمین در این ماه عنوان کرد.

 

درگفتگوی میانا با پیشکسوت فرهنگی – مذهبی تشریح شد/

نگاهی به جایگاه مسجد شهدا در میانه/ از جذب پایدار جوانان تا جریان سازی فرهنگی

مسجد علاوه بر عبادتگاه، یک تربیت گاه نیز است و مسجد شهدا در شهرستان میانه نمونه‌ای بارز از مکانی مقدس می‌باشد، که جوانان خود در اجرای مراسمات فرهنگی و مذهبی پیش‌قدم می‌شوند.

 

در گفتگوی میانا با قهرمان پرتاب دیسک جهان/

معلولیت اسد الله عظیمی مانع رسیدن به اهداف ورزشی نشد

اسدالله عظیمی با وجود جانبازی و نقص جسمانی خود توانسته با اراده و پشتکار مدال طلا ماده پرتاب وزنه رقابت‌های بین‌المللی دوومیدانی معلولین – فزاع امارات 2016 را از آن خود کند.

 

قابل توجه مسئولین و متولیان گردشگری/

شهر زیر زمینی روستای کندوان میانه/گنجینه ای پنهان و شگفت انگیز +تصاویر

شهر زیر زمینی روستای کندوان گنجینه ای عظیم برای شهرستان میانه بشمار می آید که متاسفانه تاکنون به علت های نامعلوم مورد توجه قرار نگرفته است.

 

رئیس شورای اسلامی شهر میانه خبر داد؛

بهره برداری از میادین ورودی شهر میانه از سمت زنجان و تبریز در آینده نزدیک

رئیس شورای اسلامی شهر میانه از تکمیل مراحل ساخت و بهره بردای از دو میدان بزرگ وردی شهر از سمت زنجان و تبریز در آینده نه چندان دور خبر داد.

 

امام جمعه ترکمنچای در گفتگو با میانا:

اعدام شیخ نمر نشانه ترس رژیم آل سعود از تشکیل دولت شیعی و بیداری اسلامی بود

حجت الاسلام کیانی امام جمعه ترکمنچای شهادت شیخ نمر به دست رژیم وهابی و تکفیری آل سعود را نشانه ترس این رژیم موروثی از ایجاد دولت اسلامی و بیداری مردم و شیعیان این کشور عنوان کرد.

 

مدرس سطوح عالی حوزه و دانشگاه درگفتگو با میانا:

اعدام شیخ نمر حاکی از یاس و نا امیدی سعودی ها در جنگ نیابتی با جبهه مقاومت است

حجت الاسلام میانجی با اشاره بر شکست جبهه کفر و برچیده شدن بساط گروهای تروریستی و تکفیر در بسیاری مناطق کشورهای مسلمان نشین منطقه، اعدام شیخ نمر را نوعی اقدام تلافی جویانه از سوی رژیم آل سعود عنوان کرد.

 

کارشناس تاریخی و فعال اجتماعی و فرهنگی در گفتگو با میانا:

اعدام شیخ نمر خیزش ها و اقدامات انقلابی شیعیان را شعله ‌ور خواهد کرد

فعال اجتماعی و فرهنگی و کارشناس ارشد مسائل تاریخی با هشدار به رژیم آل‌سعود درباره عواقب اعدام روحانی مبارز شیعی، این اقدام بی خردانه را زمینه ساز اقدامات انقلابی شیعیان جهان عنوان کرد.

 

با هنرمندان/

گفتگوی خواندنی با عکاس پیشکسوت شهرستان میانه

شهرستان میانه همواره مهد قهرمانان و هنرمندان پرآوازه در سطح کشور بوده است، اما هستند کسانی که بدون حاشیه و عدم رسانه ای شدن فعالیت ها مشغول خدمت به مردم این خطه هستند.

 

در دهه سوم عزاداری و آستانه اربعین حسینی/

گفتگوی خواندنی با امام جمعه میانه/ چرا و چگونه برای امام حسین (ع) عزاداری کنیم؟

در گفتگوی زیر کوشش شده پیرامون فلسفه و چیستی عزاداری برای امام حسین(ع) نقش ها و آثار و ویژگی عزاداری واقعی اشاراتی اجمالی از زبان امام جمعه شهر میانه بیان شود.

 

اختصاصی میانا/

گفتگو با پرویز خدابنده مداح پیشکسوت در شهرستان میانه

پرویز خدابنده از پیشکسوتان مداحی در شهرستان میانه گفت: انتقال حقایق و مفاهیم عمیق قیام عاشورا مهم‌ترین وظیفه مداحان اهل بیت(ع) و بهترین راه جذب جوانان به مراسم و مجالس مذهبی است.

 

خاتمی مداحل اهل بیت در گفتگو با میانا مطرح کرد؛

دشمن قصد نفوذ به هیئت های عزاداری را دارد/عزاداری ها باید مظهر و تجلی ولایت باشد

مداح و سرپرست هیئت مذهبی ثارالله شهر میانه هدف اصلی دشمن در نفوذ به هیئات عزاداری سرور و سالار شهیدان را در دورکردن جوانان از محور ولایت و معارف دینی عنوان کرد.

 

رئیس دانشکده فنی و مهندسی میانه در گفتگو با میانا:

اعتبارات دانشکده فنی و مهندسی میانه در چهار سال گذشته ثابت مانده است

عبدی رئیس دانشکده فنی و مهندسی میانه، دانشجویان غیر بومی این مجموعه آموزشی را به عنوان سفیران فرهنگی در شناساندن فرهنگ و آداب و رسوم شهرستان میانه به سایر نقاط کشور برشمرد و خواستار توجه هر چه بیشتر مسئولین و نمایندگان مجلس در افزایش اعتبارات این مجموعه آموزشی شد.