مذهبی
 

جستجوی خانه به خانه داعش برای جمع‌آوری تلفن‌های همراه!

در ادامه پیشروی‌های ارتش عراق، گروه تروریستی داعش برای جلوگیری از فاش شدن اطلاعاتش، دارندگان تلفن همراه را در فلوجه مجازات می‌کند.

 

توهین به حضرت زهرا (س) در دانشگاه آزاد مشهد

استاد دانشگاه آزاد اسلامی در کلاس درس خود به حضرت زهرا (س) توهین کرد و کوبیدن در به پهلوی ایشان را توطئه انگلیس خواند!

 

چه کسی محرم و صفر را زنده نگه داشته است؟

کسی برای کار در هیاتی که در آن فعالیت می‌کند، دستمزدی دریافت نمی‌کند وهزینه‌های هیات که قسمت اعظم آن شامل هزینه پذیرایی از مردم است، توسط خود مردم تامین می‌شود.

 

اعمال و ادعیه تاسوعا و عاشورای حسینی

اعمال و ادعیه تاسوعا و عاشورای حسینی.

 

نگاهی به مراسم عزاداری حسینی در طول تاریخ

حماسه کربلا، بزرگ‌ترین و دلخراش‌ترین واقعه تاریخ است که پس از گذشت بیش از 1400 سال هنوز هم زنده مانده و پس از 14 قرن به یاد آن واقعه اشک‌ها ریخته می‌شود و مراسم حزن و عزاداری به پا است.

 

آیا برهنه شدن در سینه زنی حرام است؟+ نظر مراجع

یکی از سوالات مطرح شده در خصوص عزاداری این است که نظر مراجع در مورد برهنه شدن در سینه زنی چیست؟ در ادامه دیدگاه علما در این رابطه را می خوانید.

 

ماجرای نخلی که در برابر امام صادق(ع) خم شد

راوی می‌گوید: با امام صادق(ع) به سفرحج رفتم، در بین راه زیر درخت خرماى خشکى نشسته بودیم. فرمود: اى نخل ما را از آنچه خداوند به عنوان روزى بندگانش در تو قرار داده است، بخوران! دیدم نخل خم شد. پر از خرما شد و به طرف امام خم شد.

 

کشف نیزه‌های شکسته‌ روز عاشورا در کربلا

رئیس ستاد بازسازی عتبات گفت: در کف‌العباس در عمق هفت تا هشت متری در حفاری به فلزات اکسیده (تجمعی از فلزات اکسیده در خاک) رسیدیم که بدون شک همان نیزه ‌شکسته‌های بوده است. اینجا صحنه‌های کربلا کاملاً برای ما مجسم است.

 

«۱۲ توصیه» رهبر انقلاب برای استفاده بهتر از لیالی قدر

شب های قدر، را باید قدر دانست تا برای یکسال دیگر مقدرات بهتری را برای خود رقم زد. به همین منظور توصیه هایی از رهبر انقلاب(مدظله) بیان می شود.

 

آداب جمعه آخر ماه شعبان

خدایا اگر در آنچه از ماه شعبان گذشت ما را نیامرزیدى، پس در آن مقدار که از آن باقى مانده است ما را بیامرز.

 

کمپین «من عاشق محمدم»+ عکس

در پی اهانت دوباره نشریه شارلی ابدو به ساحت پیامبر اسلام(ص)، حجت الاسلام والمسلمین شهاب مرادی کمپین «من عاشق محمدم» را به چهار زبان زنده دنیا راه‌اندازی کرد و از همه علاقه‌مندان دعوت کرد تا به این کمپین بپیوندند.

 

طریقه خواندن نماز حاجت

از پیامبر گرامی اسلام(ص) روایت است که هر کس این نماز را در روز پنجشنبه بخواند و در آخر نماز در حالی که به سجده رفته است حاجت خود را از خداوند بخواهد، حاجتش حتی اگر جابجا شدن کوهها یا نزول باران هم باشد برآورده خواهد شد.

 

پاسخ به سوالات شرعی مخاطبان درباره احکام ارتباط بین صاحبان مذاهب

پاسخ به سؤالات شرعی مخاطبان درباره احکام ارتباط بین صاحبان مذاهب و ادیان مطابق فتاوای آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای صورت می‌گیرد.

 

امام رضاهرگز نیازمندی راکه می‌توانست نیازش را برآورده سازد رد نمی‎کرد

هیچ گاه امام رضا (ع) در سخن بر کسی جفا نورزید و نیزسخن کسی را پیش از تمام شدن قطع نکرد هرگز نیازمندی را که می‌توانست نیازش را برآورده سازد رد نمی‌کرد.

 

آیت الله حاج شیخ محمد باقر غروی یزدی دارفانی را وداع گفت

آیه الله حاج شیخ محمد باقر غروی یزدی دارفانی را وداع گفت .